Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csinálnak/mivel segítenek...

Mit csinálnak/mivel segítenek jelenleg az ellenzéki politikusok a járvány idején?

Figyelt kérdés

Csak annyit látok, hogy Facebook-on 1-2 naponta fröcsögnek egyet a kormányra meg kijelentik, hogy ők jobban csinálnák és béna a kormány, aztán bemennek nemmel szavazni egy fontos törvényre, ezen kívül mivel járulnak hozzá a "védekezéshez" az ellenzéki politikusok?


Ezért járt a milliós fizetés?


2020. márc. 28. 11:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

Miért, kedves kormányunk tagjai mit csinálnak?


Ha nem fos kormánypropagandát olvasnál, hanem normális lapokat, akkor talán tudnád, hogy

- a Momentum eddig 2,5 millió forintot gyűjtött össze, amiből több ezer maszkot rendeltek elsősorban egészségügyi dolgozóknak (a gyűjtés folytatódik).

- a DK országszerte, a helyi alapszervezetek révén nyújt segítséget a lakosságnak, Debrecenben pl. Varga Zoltán DK-s országgyűlési képviselő segít az időseknek beszerezni a gyógyszereiket, hogy ne kelljen elhagyniuk otthonukat

- a Jobbikos Rig Lajos önkéntes munkát végez a mentőszolgálatnál, ahogy a Momentumos Cseh Katalin is

- az LMP működőképes tableteket, számítógépeket gyűjt és eljuttatja rászoruló gyermekeknek...


És ez csak néhány azok közül, amiket hallottam róluk, ezen kívül országszerte minden alapszervezetnek van valamilyen magánakciója.

2020. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Na te agymosott pötsfej! Megvan a várt meghatalmazás! És milyen érdekes, csupa olyan törvény javaslat aminek SEMMI KÖZE A JÁRVÁNYHOZ!
2020. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Most nem túl jó példa felhozni a Fideszes minisztereket és Orbán Viktort akik az elmúlt több mint 2 hétben már reggel 6-tól éjszakába nyúlóan dolgoznak a hét HÉT napján. Hétfőtől-vasárnapig. Kb. csak aludni járnak haza pár órát és ennyi."


Észre se vettem, hogy azóta bővült a topik. Mondju hiába lepődöm meg, határozottan nem arról beszéltél, amire visszakérdeztem. Olvasd vissza újra a hozzászólásomat, nem a miniszterekre kérdeztem rá.

2020. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Építsük be a városligetet! “ Na ez aztán qrva fontos ilyen - hogy is mondtad -vészterhes időkben! Kíváncsi vagyok hogy az általd nagyrabecsült főtolvaj mikor adja vissza a felhatalmazást AMIHEZ SEMMI SZÜKSÉG NEM VOLT AZ ELLENZÉKRE! Az ilyen megvezetett birkák miatt mint te, van bajban az pl. egészségügy! Mondom ezt úgy hogy én inkább támogattam mint nem A FELHATALMAZÁST MERT ESZEMBE SEM JUTOTT HOGY EZ A G€¢¡ ENNYIRE ÁTB$$z@A AZ EMBERT ÉS TOVÁBBRA IS A LOPÁST MEG A MUTYIZÁST FOLYTATJA!


Ui. Nem csoda hogy már nem reagálsz hiszen NEM LETT IGAZAD TE BIRKA!!!

2020. ápr. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!