Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum támogatottsága...

A Momentum támogatottsága megharmadolódott, ez Donáth Anna botrányos kijelentése miatt történt?

Figyelt kérdés
Vagy más dolgok is szerepet játszottak ebben? Mik ezek?
2020. márc. 28. 11:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
6%

Azért furcsa ez a felmérés, mert ha a többi párt eredménye nem változott, akkor Momentumé miért csökkent.


Donáth "botrányos" kijelentése egyébként egyáltalán nem úgy hangzott el, ahogy a lakájmédia lehozta, de még ha azt is mondta volna Donáth Anna, amit mondanak róla, az sem lenne elegendő ok egy ilyen csökkenésre.


Hogy mi az ok, azt persze nem lehet tudni: felmérési "hiba" (pl. a támogató egyetemisták már nincsnek Pesten vagy valami hasolnó), véletlen, stb.

Újabb mérésekkel kiderülhet majd.

2020. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
75%

Én liberális vagyok, de a Momentumra sose szavaztam volna (mondjuk egyik pártsa sem).


A Momentum egy elit párt, nagypénzü családok selejtes elméjü gyerekeinek olcsó, bazári gyülekezete. Mint ahogy természetesen a Fidesz meg a Jobbik és a többi is olcsó vásári majmok koaliciója.


De azért mégiscsak. Nincs realitás érzékük, nem függetlenek. Nem a néphez beszélnek.

Olyanok, mint az amerikai demorkaták.

Béketárgyalások nagy szónokosai, akik mélyen nyúlkálnak az oljaháborús trutyiban fedett szobás tárgyalásokon.

2020. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#11 Nem kellet a "lakájmédiának" sehogy lehoznia, hiszen elég volt bemutatni Donáth kisasszony ATV-ben adott interjúját és a saját szájából hallani, hogy milyen egy igazi "európai magyar".
2020. márc. 28. 12:17
 14/30 anonim ***** válasza:
51%
Azért azt a botrányos kijelentést még mindig várjuk!
2020. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Rendkívüli helyzet van, úgyhogy én leginkább azt kívánom, minél magasabb legyen a kormánnyal elégedettek aránya. Ilyen helyzetben fontos, hogy a polgárok bízzanak a hatóságokban, különben nem fogják betartani az óvintézkedéseket. Egy politikai válság a járvány mellé most végzetes lenne. Remélhetőleg pár hónap alatt rendeződik a helyzet, és akkor 2022-ben nyugodtan fogok ismét a Momentumra szavazni, mert továbbra is azt gondolom, hogy generációváltás kell az ország vezetésében, ezen egy ilyen vészhelyzet nem változtat.
2020. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%

"Azért furcsa ez a felmérés, mert ha a többi párt eredménye nem változott, akkor Momentumé miért csökkent."


mert azok a fiatalok akik a kemény popsira indulnak kezdenek rájönni, hogy üres fejjel kombinálva az semmit sem ér

2020. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
70%

Annának nem volt semmiféle botrányos kijelentése.

Volt egy kijelentése, amit a jobboldali propaganda sajtó felkapott, és azóta is hordozza körbe, mint a véres rongyot. Természetesen az a kijelentés nem azt jelenti, amit a propagandasajtó megpróbált belemagyarázni, de hát a sok egybites fidesz szavazó iditótának bármit be lehet magyarázni, mindent elhisznek.

2020. márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Donáth Anna kijelentésével nem foglalkozik senki mert azt sem tudja a többség hogy ki az (én is a GyK-n tudtam meg hogy van ilyen nevű politikus is).


A momentum ugyan azért őrlödik mint anno az LMP. Volt egy szlogenjük hogy eltakarítják a politikai elitet mivel fiatalok övék a jövő. Ez jól is hangzik meg minden de a cselekedeteik alapján világos mindenkinek hogy csak arról van szó hogy pár elkényeztetett ficsúr a politikából akar megélni

2020. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

#17 Ezek szerint az egybites Momentum szavazók is elhitték, illetve látják, hogy semmit nem csinál a Momentum csak uszít és az EU-s vezetőknek tetszeleg.


Máskülönben miért is hagyta volna ott a biztos szavazók körét a 60%-uk?

2020. márc. 28. 13:12
 20/30 anonim ***** válasza:

(..." világos mindenkinek hogy csak arról van szó hogy pár elkényeztetett ficsúr a politikából akar megélni")


Hol is hallottam ilyet...??? NA,EMLÉKSZEM!:

https://www.youtube.com/watch?v=Cn5ysbF_zow

2020. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!