Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politikailag független emberek...

Politikailag független emberek és Fideszesek! Ti nem szoktatok unalmas délutánokon ellenzéki embereket olvasni szórakozásként?

Figyelt kérdés
Én bevallom csak azért nézem a gyakori politikai rovatot is, mert az sok elborult hülyeség amit Orbánról írnak és még el is hisznek az jobb mint egy vígjáték.

2020. márc. 28. 16:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pl Orbán azért használja a Mihály nevet mert Putyinnál ezzel akar bevágódni és hasonló konteók. Ez még a gyíkembereknél és a balatontagadóknál is jobb
2020. márc. 28. 16:38
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, de ugyanúgy a fideszeseken is. Főleg Orbán facebook profiljánál.
2020. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Szoktam, de bevallom a narancsbarik állapota azért szórakoztatóbb! :D
2020. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem az ellenzékieken, hanem a kormány oldaliakon mérgelődök inkább. Túl sokat hazudnak. Pedig független vagyok.
2020. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
De sokkal mulattságosabb a vénkommunista exmunkásőr fideszes efftársak gyurcsányozása.
2020. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én a fideszeseket unom. Migráncs, migráncs, Soros, migráncs. Ez már fárasztó inkább. Az ellenzék szerintem fantáziadúsabb és viccesebb is, főleg vérkomolyan szenvednek és rettegnek jelentéktelen hülyeség miatt.
2020. márc. 28. 16:54
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Én "náci„ vagyok,a 444 az mindent visz humor terén.
2020. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, te össze-vissza hablatyolsz, fingod sincs hogy ki kivel van, és hogy hányadikan van elseje?!
2020. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Most néztem az indexen a "függelten" (???) oldalon, hogy annyira függetlenek, hogy lehoztak valami MSZP vezér cincogását, mint külön hírt. Természetesen a "nagy gonosz kormány vs szegény pici ellenzék" stílusban. Ez hol független? A többi oldal legalább elismeri, hogy nem független, mindenki tudja, hogy az Origo Fidesz, Kuruc Mi Hazánk, 444 leginkább Momentum és kétfarkúkutyapárt stb. oldalt "erősíti", egyedül az index hazudja magát "függetlennek", holott sosem voltak azok.
2020. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Szoktam, meg atvt is nezem vagy Gyurcsány Fb profiljat ahogy istenitik a nyugger nyanyák. Ide is sokszor csak azert jarok hogy röhgjek.
2020. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!