Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogyan élte meg a "sávos...

Ki hogyan élte meg a "sávos bevásárlás" első napját?

Figyelt kérdés

Én csak egy 1 tejért ugrottam le a panel aljában lévő kisboltba, és ahogy kiléptem ott termett 2 rendőr, és mondták, hogy tudomásom van-e arról, hogy szabálysértést követtem el az új rendelkezések értelmében, de most csak figyelmeztettek. Holnap már nem büntetni fognak. A boltos kiscsaj is nagy szemekkel nézte, hogy mi van, ő sem tudott erről. Utána láttam, hogy a civil autóban ott a bolt közelében parkolnak... Ezek szerint csak ezért. :D Én egy hete ignoráltam mindenféle hírforrást, mert már kezdtem bedilizni. Szerencsére nem igazoltattak, mert a tárcám az a lakásban volt, csak a tej árát vittem magammal. :D


Nektek milyen "kalandjaitok" vannak?



2020. márc. 28. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én sehogy, már 3. hete nem járok vásárolni, a fiam elintézi helyettem.
2020. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Rendőr itt, a faluban? Se a boltnál, se másutt. Rendőrautót látunk, hallunk úgy évente 2-3 alkalommal, ha valahova szirénázva sietnek a falun keresztül.

A fiam jár vásárolni, az én részemre is. 7 óra körül volt a boltban, mondta, hogy vele egyidőben 3 idős asszony volt. Nem szokása önkéntes rendőrködni, jó ismerőse volt munkában a boltban, csak kíváncsiságból kérdezte, hogy nem gond? A boltos hölgy visszakérdezett, hogy mit csináljon? Nem akar kötözködni velük. Szóval itt „cincognak az egerek”. Ugyanannyit tartanak be, mint a bolt előtti ivászatot tiltó közterületi önkormányzati rendeletből. Ha éppen valaki figyel a hirdetményre, akkor „egészségedre polgi” szöveggel emeli az üveget a hirdetőtábla felé.

2020. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Szarok rá. Van kaja itthon, ami kellett azt pedig megvettem 12 után.

Próbálom ignorálni ezt a vírus hisztit, és normálisan élni az életem

2020. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

"Én egy hete ignoráltam mindenféle hírforrást"

Hát igen. Most, hogy minden nap jelennek meg új rendeletek, teljesen logikus lépés bedugni a füled.

2020. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm jól. Az igazság az, hogy a vírustól kevésbé félek, mint a sok agyhalottól. Az nem fertőző, mégis jobban terjed.
2020. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Még nem volt róla tapasztalatom, olyan ritkán megyek, amennyire csak lehet. De én úgyis nyitásra megyek, szóval engem nem fog érinteni.
2020. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!