Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki hogyan élte meg a "sávos...

Ki hogyan élte meg a "sávos bevásárlás" első napját?

Figyelt kérdés

Én csak egy 1 tejért ugrottam le a panel aljában lévő kisboltba, és ahogy kiléptem ott termett 2 rendőr, és mondták, hogy tudomásom van-e arról, hogy szabálysértést követtem el az új rendelkezések értelmében, de most csak figyelmeztettek. Holnap már nem büntetni fognak. A boltos kiscsaj is nagy szemekkel nézte, hogy mi van, ő sem tudott erről. Utána láttam, hogy a civil autóban ott a bolt közelében parkolnak... Ezek szerint csak ezért. :D Én egy hete ignoráltam mindenféle hírforrást, mert már kezdtem bedilizni. Szerencsére nem igazoltattak, mert a tárcám az a lakásban volt, csak a tej árát vittem magammal. :D


Nektek milyen "kalandjaitok" vannak?



2020. márc. 28. 20:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Holnap már nem büntetni fognak = holnap már nem fognak, csak büntetni. (Bocsi, végig kertészkedtem a délutánt a telken)
2020. márc. 28. 20:01
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Majd pont egy sz*r kisbolthoz állítanak oda 2 rendőrt...
2020. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Elmentem kenyérét. Hartait aķartam hozni de csak Fèkegyhàzi volt. Azt hoztam
2020. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu. Nem hiszem el. Egész délelőtt kint voltam a városban autóval budapesten. Még rendőrautót sem láttam,talán ha 1-et.

szerintem ezt csak kitaláltad.

2020. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 belapus ***** válasza:
100%

Én - lévén 65 alatti - 9-ig elintéztem a bevásárlást.

Amúgy a "boltos kiscsaj" felelőssége lett volna téged felvilágosítani, mert azt elfogadom ( kissé kétkedve ), hogy te nem tudtál semmiről, de a boltosnak tudnia kellett róla.

2020. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4: én láttam hármat is, pedig csak külvárosban bicikliztem
2020. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kecskemét a helyszín, és itt láthatóan több rendőr volt, délután is.
2020. márc. 28. 20:17
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Reggel mentünk bevásárolni, 8:45-kor körbementek a biztonsági őrök a tescóban és mindenkit a kasszák felé tereltek. 8:55-kor már az önkiszolgálónál is besegítettek a dolgozók, hogy gyorsabban menjen, lévén 9:00-ra ki kell üríteni az áruházat. Kifelé jövet láttuk, hogy a bejáratnál biztonsági őr áll, és nem enged be senkit.

Meglepődtünk, hogy ennyire komolyan veszik, de le a kalappal, mindenhol így kellene.

2020. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem egy biztonsági őr személyit akart kérni, mondván, hogy 9 előtt csak 65év alattiak mehetnek be a boltba.


Túl vagyok már a 4x-en de 35-nek nézek ki, ámbátor néztek már 27-nek is. 65-nek még nem :))))

2020. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

nekem két személyim van


Az egyikben 1956 ban a másikban 1955 szerepel

Mindíg az éppen aktuálisat mutatom fel


Ma müködött.

Egész nap a tecsóban grasszáltam

nem kamu:)

2020. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!