Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk hány hét múlva jön el...

Nálunk hány hét múlva jön el a koronavírus csúcspontja, amikor totálisan összeomlik az egészségügy és meddig fog tartani?

Figyelt kérdés
Amikor százasával fognak az emberek elesni és totál pánik lesz, mint olaszban vagy spanyolban.

2020. márc. 29. 21:58
1 2
 1/12 árokpart ***** válasza:
50%
A jelenlegi betegszámok alapján ha összehasonlítod más európai országok betegszámaival akkor nem lesz nálunk ilyen. Ráadásul ennyi korlátozó intézkedés után meg az után, hogy lezártuk az országhatárokat és szinte vegetálva élünk és úgy lelassult az élet mintha a 70-es években lennénk. Ne is tegyetek már fel több ilyen rémhírkeltő kérdéseket, mert nem jó poén egyáltalán.
2020. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem jön el ilyen mert itt nem alkalmatlan ballib kormány van akik nem cselekednek időben.


Orbánék időben megtesznek minden szükséges lépést. Kiválóan kezelik a helyzetet.

2020. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 árokpart ***** válasza:
47%
Na végre egy korrekt, értelmes hozzászólás 2-es. Pontosan így van. Nem is értem miért hasonlítjuk magunkat mindig Olaszországhoz. Ez olyan mintha azt hasonlítanánk össze, hogy pl. a magyar rendőri igazoltatásnál miért nem kell a kezünket a kormányra tenni és mozdulatlanul ülni mikor az USA-ban megy úgy kell.
2020. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Mi időben léptünk és nem bagatelizáltuk el a dolgot mint a déli népek. Plusz eleve az életvitelünk is más. Olaszországban nem láttál üresen kongó utcákat Rómában amikor még csak 200 fertőzött volt.
2020. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

"Nem jön el ilyen mert itt nem alkalmatlan ballib kormány van akik nem cselekednek időben.



Orbánék időben megtesznek minden szükséges lépést. Kiválóan kezelik a helyzetet."


Szeretem mikor valaki humoránál van. :-D

2020. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi komolyan vettük, az olaszok nem. Azért nem vezették be korábban az intézkedéseket, mert az még rosszabb lett volna a gazdaságnak.

Minél nagyobb mértékű és hosszabb a védekezés, az annál nagyobb kiesés a gazdaságnak, ezt is figyelembe kell venni.

2020. márc. 30. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Néha elszörnyülködök a kommenteket olvasva mennyi buta ember él ebben az országban.


Komolyan,baromi egyszerű manipulálni őket.

2020. márc. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*Utolsó vagyok,rossz kérdéshez írtam a kommentem,nem ide akartam.
2020. márc. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megjósolni,hogy mikor lesz csúcspont,illetve nálunk ez hány megbetegedést fog jelenteni.


Szerintem,ha betartják az emberek,hogy otthon maradnak,akkor olyan nem lesz,mint Olaszországban.


És a többi országban is remélhetően nem lesz ekkora baj,mert a legtöbb helyen intézkedtek időben.

2020. márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Svédországban nincs korlát és ott sem rosszabb a helyzet mint itt. Csak a menekült befogadó országokat támadja jobban. Plusz aki tehet a globális felmelegedésről.
2020. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!