Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arra vagyok kíváncsi, hogy a...

Arra vagyok kíváncsi, hogy a mellékelt képenlátható "hivatalos tájékoztató" valójában Kásler Miklóstól származik, vagy csupán megszerkesztett kép?

Figyelt kérdés

FB-n olvastam erről hogy valaki szerint ez tényleg igaz, mások szerint viszont Kásler "lejáratása"...

Így a ti véleményetekre vagyok kíváncsi!

Előre is köszönöm megtisztelő válaszotokat!


[link]



2020. márc. 29. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan kamu. Még a megfogalmazáson is látszik..
2020. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Feliratkoztál a rémhírterjesztésbe vagy ennyire "okos" vagy?


Remélem az összes ilyen ember aki ezt terjeszti vissza lesz követve és legalább 1-2 havi fizetésére meg lesz vágva csak hogy érezze a súlyát annak amit csinált.

Aki meg csinálta ezt a képet minimum börtönt érdemelne.

2020. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon buta vagy ha ezen a képen nem látod, hogy egyértelműen szerkesztett vagy szándékosan terjeszted ezt az ál- és rémhírt amiért nagyon súlyos pénzbírság de akár több év börtön is járhat!
2020. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Amit csinálsz az kb. olyan mintha feltöltenék egy meztelen 12 éves gyerekről egy képet és megkérdezném, hogy szerintetek van már 18 éves. Aztán meg ha a hatóság megtoszná a szám pedofíliáért meg néznék banbán, hogy miért én nem is "terjesztettem".
2020. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szöveget olvasod rögtön tudnod kéne, hogy kamu. És akkor még az ultragagyi szerkesztést, központozást nem is néztük.

Ha pont a halálok számát akarja valaki elfedni akkor nem fogja leirni konkrétan egy körbeküldött levélbe.

2020. márc. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszi mindenkinek!
2020. márc. 30. 14:00
 7/7 A kérdező kommentje:

"Feliratkoztál a rémhírterjesztésbe vagy ennyire "okos" vagy?"


Ez most nekem szólt???

Semmilyen "rémhírt" nem terjesztek, én csak feltettem egy kérdést, hogy IGAZ-E VAGY SEM!

2020. márc. 30. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!