Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi húzódik meg azon döntések...

Mi húzódik meg azon döntések mögött, hogy nem az egészségügy a legfontosabb?

Figyelt kérdés

[link]


Lenne miből 1,5x ennyit beletenni az eü-be, de valamiért mégis pl sport és egyházakra költünk, aminek nem igazán látni értelmét. Vagy ezek turisztikailag tényleg visszajönnek? Vagy spórolás a nyugdíjon?



2020. márc. 30. 00:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy honnan lehet a legtöbbet kilopni.
2020. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát én egy évig voltam vagy öt kórházban, mégse gyógyultam meg.

De ebben semmi szétrohasztás nincs. Az orvosok is, az ápolók sincsenek szértohadva, csak egy jó 50-60 évekkel ezelőtti sémákban élnek, az még nagyon gagyi. Ez a nagyobb probléma, nem a finanszírozás.

A pesti kórházak 80%-a 1870-1910 között épült, azóta volt pár kormány.

Senki nem állítja, hogy nincsenek várólisták, szóval azt nem kell cáfolni. Minden országban vannak, nyilvánvaló.

25000 milliárd az eü-re 10 év alatt nem olyan kevés, idén meg nyilván nagyot ugrik.


A GDP még fontos adat, mondjuk semmi köze a koltségvetéshez, de eltűnt a munkanélküliség, meg a 7800 milliárd lakossági devizahitel, és az államadósság deviza kitettsége is minimalizálódott.

De még így is bő 1000 milliárd az adósságszolgálat, na az mehetne az eü-re.

2020. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A segédeszköz-finanszírozási rendszer is egy őskövület, de senkinek nem érdeke a változtatás, csak a hüje betegé lenne, de az meg le van tojva.
2020. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!