Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyanús hogy Soros György...

Nem gyanús hogy Soros György egymillió eurót adományoz Budapestnek, meg persze karáncsonynak?

Figyelt kérdés

Miért nem a magyar kormánynak utálja a pénzt?



Link: [link]



2020. márc. 30. 10:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%

biztos bejelentette gy németh erzsike, hogyha a páratlan szaktudását nem honorálják háromszintes villával akkor otthagyja a bandát


a főni meg összeszarta magát

2020. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 MolotovPunk ***** válasza:
70%
Nem az.Szerintem hasznosabb célra megy így az a támogatás Budapestre,mint ha a kormánypárt kapta volna meg.Felesleges propagandára már így is elköltöttek egy valag pénzt az adófizetők pénzéből.Egyébként várható volt,hogy a jobber média felkapja ezt a hírt.
2020. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Az a furcsa h miert csak Budapestnek,tobbiek le vannak...


Az a furcsa Fidesz tejhatalmat akart,Soros egyből megjelent!

2020. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#23 ja, fura. Ezek szerint még is érdekli, hogy demokrácia legyen magyarországon.
2020. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
66%

# 23

Lenyilatkozta miért, csak túl kéne jutni az Origo címlapján (bár kétlem, hogy ott a mocskolódáson és propagandán kívül bármi más lenne a cikkben):


„Budapesten születtem a nagy gazdasági világválság idején, alig egy évtizeddel a spanyol influenza pusztítása után. A járvány akkor több ezer halottat hagyott maga mögött Budapesten. A városban éltem át a II. világháborút, a nyilas uralmat, az ostromot. Jól emlékszem azokra az időkre, tudom mit jelent Budapesten élni rendkívüli körülmények között” - írja indoklásában Soros György.

2020. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Igazad van....

Egyből Mészárosnak kellett volna utalnia....

2020. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!