Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is örült Orbán...

Szerintetek is örült Orbán Viktor ennek a helyzetnek, és zseniálisan csinálja?

Figyelt kérdés

Tökéletesen kapóra jött a vírus Orbánnak, a migránsos propaganda már kezdett elfáradni. Végre egy valós ellenség.

Az ellenzék mindegy mit tett volna, ha megszavazza, instant diktatúra, ha nem, akkor csak később, de előtte Orbán még lefutotta ezt a kört, hogy feltegye nekik azt a felesleges kérdést, amire egyértelmű volt a válasz (nem szavazták meg a törvényt és ezzel a diktatúrát), így egy csapással veszélyes közellenséget csinált a teljes ellenzékből.

Sakk-matt, tuti dörzsölte a tenyerét előre.

Szerintem a maga szempontjait nézve zseniálisan csinálja ezeket a lépéseket, nagy kár, hogy egy ilyen képességű ember (és a körülütte lévők) nem az ország érdekeit nézi és viszi előre.


2020. márc. 30. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Inkább retteg, és csak remélni tudja, hogy megússzuk, nem rajta múlik igazából.


Ha ez a siralmas magyar egészségügy túlterhelt lesz és kompletten összeomlik, a népharag simán elsöpri Orbánt.

2020. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

"a migránsos propaganda már kezdett elfáradni"

Te jártál kint az emberek között az elmúlt 1-2 évben egyáltalán? Vagy évek óta ki se mozdulsz a szobából? Szerintem utóbbi, mert akkor tudnád egyáltalán kezdett elfáradni, hanem ugyanúgy voltak olyanok, akik mai napig attól fostak be éjszakánként, mert a gonosz ellenzék a falvakba be akarja költöztetni a migránsokat és akkor kötelezően be kell zárniuk a kocsmáknak (nem, nem túlzok, itt Borsodban ez volt a hivatalos propaganda, hogy bezárnak a kocsmák).

2020. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Így csinálják a fehérgalléros bűnözők.
2020. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Neked úgy tűnik, hogy Orbán örül? Nekem ellenkezőleg, még sosem láttam ennyire idegesnek, már-már kétségbeesettnek, mint a mai parlamenti ülésen és a múlthetin, bár csak részleteket láttam. És nem csoda, mert az állítólagos "teljhatalommal" (ami úgy 10 éve van neki, csak szólok) kitörölheti, ha közben összezuhan a gazdaság és százezrek lesznek munka és jövedelem nélkül. Kiváncsi leszek a jövő héten bejelentendő gazdasági intézkedéscsomagra, mert ez bizony történelmi lesz, hiszen ezen fog múlni Orbán, a Fidesz, és az egész 10 éve működő rendszer jövője. Ha ezt nem tudják kezelni, az politikailag végzetes lehet. Az a helyzet, hogy a járvány elleni "küzdelem", az ún. görbe kilapítás az egyszerűbb feladat ebben a válságban, a gazdasági következmények enyhítése sokkal nehezebb ügy. Előbbihez gyakorlatilag csak meg kell kérni a kedves polgárokat, hogy maradjanak már otthon, ezt nagyjából sikerrel abszolválták is.
2020. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Miért örülne gazdasàgi összeomlásnak?
2020. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!