Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyen embereknek utólag...

Az ilyen embereknek utólag nem ég a pofája?

Figyelt kérdés
Facebookon meg itt gyakorin is van néhány csávó, aki már mindenféle különböző gazdasági összeomlást, államcsődöt, diktatúrát, nemzetiszcoializmus kiabált Orbánra. Százmilliószor megállapította hogy legközelebb már választás sem lesz, meg ilyen csalás lesz olyan család lesz, így fogják megverni az ellenzéki embereket, úgy szüntetik meg a hvg-t 444-t stb stb. És mindezt olyan indulattal és meggyőződéssel mondták, mint egy eszelős akkor száz százalékig biztos az igazában. Aztán ezekből mégsem lehet soha semmi. Ilyenkor a riogató ellenzéki embereknek nem égett le a bőr a pofájáról? Csak mert szerintem nagyon ciki már ez az állandó műrettegés és hazudozás. És már egyre hiteltelenebbek. Bevallom még egy 5-6 éve elolvastam az indexet vagy a 444-t hajlamos voltam elgondolkodni, hogy hűha lehet ezeknek tényleg igaza van és baj lesz emiatt az Orbán csávó miatt, de aztán a végén soha nem lett semmi belőle, mindig igaza lett a miniszterelnöknek, soha nem lett diktatúra, nyomor, összeomlás se semmi rossz. Így az ellenzék irogatásától én már csak meg sem ijedek, csak mosolygok egyet és igazam lesz mindig. Arra lennék kiváncsi hogy aki ellenzéki mondjuk már tíz éve, az hogy nem jött még rá, hogy a kedvenc médiája hazudik és rémisztget és soha nem lesz igaz amit mond neki?

2020. márc. 31. 12:42
1 2 3 4
 21/33 Micimacko67 ***** válasza:
75%
21-es, mivel nem tudom, hogy ki vagy és melyik hozzászólás a tiéd...így passzolom a kérdést...:-)
2020. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Elnézést. :)

#19 Ha elismered...

2020. márc. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Kérdező!!!

#19-re tudnál válaszolni ha már úgyis unatkozol?

2020. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Micimacko67 ***** válasza:
75%

Alapvetően a kérdezőnek szántam volna, mert ő pacsálta az Index-et...csak, hogy lássa az Index erről is beszámolt és nem negatív hangsúllyal...

Adott egy korrekt tényszerű tájékoztatást, megszólaltatta az érintett vezetőt, és nem fűzött hozzá negatív kommentet...

Kérdező, neked mi a véleményed erről?

2020. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Micimacko67 ***** válasza:
75%
Kérdező, a 24-es kommented alapján...arról mi a véleményed, hogy mind a 19 megyei lap mindig ugyanazt adja az olvasók kezébe? Az nem mantrázás szerinted? Tudod KESMA...
2020. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Index, 444 stb. általában leír valamit.

Az origo mindig hozzárakja az össze esküvés elméletét.

Soros akkor is ellenség lenne ha orbánnak adná minden pénzét.

Ebből is látszik hogy a kormánymédia kitart a baromságai mellet.

Orbán meg hazudik össze vissza, de a hívek mindent elhisznek. Mert el akarják hinni hogy magyarország büszke erős nemzet stb.

2020. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Már nem kell sokáig unatkoznod rajtunk. Mindjárt kezdődik a bájer só!
2020. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Uhh...Köszi #29!

Megyek akkor én is...RÖHÖGNI!

:)

2020. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Micimacko67 ***** válasza:
44%

A Bayer show nem kispályás műsor ez tény, tele sok-sok "igazsággal"...de a csúcs nekem a Troll című műsor...négy nagyon okos, nagyon vicces figura osztja az észt...önelégült mosollyal a saját nagyságuktól elájulva...

Te is szereted őket kérdező?

2020. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor én válaszolok a kérdésedre.


tisztelt elnök úr, tisztelt képviselőtársam, ööö, boldog karácsonyt kívánok!

2020. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!