Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mostani 20-35 éves fiatalok...

A mostani 20-35 éves fiatalok soha sem bocsátják meg Orbánnak amiért piramisjátékot csinált az ingatlanokból?

Figyelt kérdés

Mindenki megszívta. Aki albérletben lakott az megkárosult az irreálisan magas bérleti díjak miatt, aki rávette magát, hogy horror összegű hitelre vegyen egyet az is megszívta, mert most ki tudja meddig fognak zuhanni az ingatlanárak.

Így hát minden fiatalt megszívatott ez a kormány, amikor még 2011-ben 35 ezer forint volt egy albérlet Bp.-n, az most 135 ezer, egészen ez idáig mert most ki tudja mi lesz. A kormányközeli nagy cégek felvásárolták, és mesterségesen feltolták az árát.

Ezt az ingatlanmutyit, ez a generáció sose bocsátja meg Orbánnak? Mindig is utálni fogják? Ugyanúgy mint kb. a 40-55 éves korosztály Gyurcsánynak nem bocsát meg?


2020. márc. 31. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő az első, és nem az utolsó. Devizamoslékot sem felejtették el még nyugi.
2020. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm harmincas évei elejében, aki valahogy össze tudta avászkodni hogy hatalmas hitellel tudjon venni egy panellakást két kisgyerekkel, de neki meggyőződése hogy itt minden úgy jó ahogy van mert "bezzeg a gyúcsánynál".
2020. márc. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
2008-ban egy havi munkáért kaptam 70-80 ezer forintot. most ugyanezért kapok 180-200-at. A kérdésed tehát demagóg.
2020. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
meddig fognak zuhanni -10% de agusztusra minden a régi lesz mert ha nem akkor vitya hajója úgy jár mint a titanic
2020. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nektek semmi se lesz soha jó. Ha 2011-es szinten állna a gazdaság, és 35 ezer lenne egy albérlet, akkor az lenne a bajod. Önvizsgálatot kéne tartanod.
2020. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Írhatnál tényeket is az agymenésed mellé!


Milyen cégek vásárolták fel az ingatlanokat és ez mekkora százaléka a Bp-i ingatlanpiacnak?

Forrásmegjelöléssel.

2020. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért Orbán csinálta? Ezek piaci folyamatok, és az összes EU országban létezik ez a probléma.
2020. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És mi köze van Orbánnak ahhoz, hogy most leestek az ingatlanárak?
2020. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

2006-ban 40 ezer lehetett bérelni lepukkant garzonokat, szóval azt a 35 ezret 2011-ben szerintem gondold át :)


Szerintem azok akik CSOK-ot felvettek és szándékoznak is csinálni legalább 2 gyereket azok lényegesen gyorsabban és olcsóbban jutottak saját lakáshoz mint a CSOK előtt jutottak volna. Szóval a mostani fiatalok egy része(a normálisabbja) szerintem inkább örül neki, hogy egy albérletnél olcsóbb törlesztőért kap egy ingatlant.

2020. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!