Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi az esélye, hogy idén...

Mennyi az esélye, hogy idén polgárhábotú lesz Magyarországon?

Figyelt kérdés
Most a felhatalmazási törvény miatt, az EU be lehet rágva a krományra, és egyéb nemzetközi megrovások is várhatnak ránk. A nép viszont szintén be van rágva kormányra, mert a munkájukat elvesztőket nem segíti ki, és eltitkol sok mindent a nép elől. Szerintem a szabadon engedett nép nyáron már nagyon fusztrált lesz a kormányra, és tüntetések lesznek, mert le se tudja majd kötni magát. És félek, hogy polgárháború lesz. Amit a kormány megakadályozhatott volna, egy korlátos idejű önfelhatalmazási törvénnyel, és azzal, hogy a munka nélkül maradókat is támogatja.

2020. ápr. 2. 22:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
0%. nem lesz ilyen.
2020. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
semmi
2020. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
44%

"nyáron már nagyon fusztrált lesz a kormányra, és tüntetések lesznek"



Online tünci? Mint múlt vasárnap? Nemhogy a családdal letetek volna?


100ezer néző legalább volt? 🤤😂

2020. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
Semennyi, diktatúrában nem tud kitörni polgárháború, hoppáré.
2020. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 árokpart ***** válasza:
75%
Így is eléggé blamás a helyzet nem jó így lefekvés előtt ilyen gondolatokba merülni. Attól még, hogy ezt leírtad és pl én is félek őszintén ettől attól még nem lesz jobb és vagányabb sem leszel vele. Igen ha sokáig marad a kijárási korlátozás bizony nem fog a lakosság örülni neki. Nem szabad, hogy még csak felvetődjön annak lehetősége még kérdés szintjén sem , hogy idáig eljussunk.
2020. ápr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 árokpart ***** válasza:
25%
3-as. Nem vicces a nyár mindenkinek a legérzékenyebb pontja főleg a férfiaknak. Mondom ezt úgy, hogy elkezdett érdekelni az orvostudomány és szakirodalomba olvastam erről.
2020. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Semennyi.
2020. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Egyre több a feszültség az emberekben főleg a bezártság, és az elszegényedés miatt. Ezt nyilván látja a kormány is, és hamarosan visszaterelik az életet a normál kerékvágásba. Az, hogy a rendeleti kormányzás meddig tart, azt pont leszarom, amíg nem vágnak ki minket az EU-ból. Egyébként szükség szerintem nem lenne arra, hogy végtelen legyen, tuti, hogy ez valami gumicsont
2020. ápr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 árokpart ***** válasza:
91%
Utolsó én is így gondolom és remélem, hogy nemsokára visszatér a normális élet.
2020. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
29%

Ha jövőhéten nem kapnak az emberek pénzt a zsebükbe, akkor csak 2 hónapot kell várni. Addigra a legtöbb cég tönkre fog menni.

Gondold el, az elmúlt 2 hétben 6 év gazdasági fejlődés szállt el.

3 hete egy euró 335 volt, most 364. Ha lesz 1-2 millió munkanélküli a Soros, meg az Gyurcsány mantra nem fog bevállni.

2020. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!