Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyermekes családok bevételei...

A gyermekes családok bevételei nagyon lecsökkentek, tartalékaikat/megtakarításaikat is hamarabb fel fogják élni a gyermekfelügyelet miatt. Lesz segítség a számukra, ha több hónapig marad a veszélyhezet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 3. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
10 misi ingyen CSOK-ot már el is vertékek lapostévére, iPhone-ra, meg Dacia Longyra?
2020. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én értem mit mond a kérdező. 1 gyerekünk van. Nem is terveztünk többet. Ezt az egyet tisztességesen neveljük. Nem igényeltünk csokot, nem vertük el plazma tévére. Tisztességesen meg tudunk élni. Én most gyedet kapok. A férjem ha elveszíti a munkáját akkor még ha kap is munkanélkülit, nagyon sok pénztől esünk el. Van megtakarításunk, de ki tudja meddig tart ez az egész.
2020. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
27%
0%-ra huztatok le, mert azt irtam, keresni kene munkat. Ebbol is latszik a hozzaallas - tisztelet a kivetelnek.
2020. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ismerőseim 3 hònapja vettek lakást, mindketten elvesztették a munkájukat, így most elég nagy szarban lennének, ha a hiteleket nem függesztették volna fel. Egyszerűen lakást/házat nem úgy vesz az ember, hogy tényleg maradjon 6 havi megtakarítása. Egyikük el tudott már helyezkedni egy étteremben, aminek most jòt tett a vészhelyzet, de mindenhova sokszoros túljelentkezés van, nem egyszerű.
2020. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen lakást/házat nem úgy vesz az ember, hogy tényleg maradjon 6 havi megtakarítása."


Javítalak: Aki ostoba, az beletolja minden vagyonát valamibe, amit aztán nem tud megenni, se zsebrevágni. Akinek van esze az meg akkor vesz saját lakást, amikor már van elég tartaléka.

2020. ápr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!