Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van adat arról hogy mennyire...

Van adat arról hogy mennyire tartottak szociális távolságot azok az emberek akik elkapták a koronavírust?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ennél fontosabbakról sincs. Az adatgyűjtés szakma. Akik ilyennel foglalkoznak mostanában, csak a címedet, nézeteidet és hasonlókat képesek összegyűjteni.
2020. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan a fenéből lenne ilyen adat?

Sorold fel hogy 9 nappal ezelőtt merre jártál felkelés után, kikkel találkoztál és kitől hány centiméterre álltál közben!

Még azt sem biztos hogy meg tudod mondani merre voltál, nem azt hogy ki mellett mentél el, kik voltak a buszon vagy boltban mögötted, nem hogy kitől milyen szociális távolságot tartottál. Pláne ezt megmondani úgy hogy közben beteg vagy.

2020. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érintkezni sem kell más emberekkel ahhoz, hogy elkapd a vírust. Elég bemenned a boltba, ahol előtted a terméket egy vírusos ember fogdosta össze, aki előtte köhögött-tüsszentett a kezébe és utána összefogdosta a terméket. Vagy éppen a kilincset, amit te is megfogtál...
2020. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kínában elkapta az is, aki fél órával egy fertőzött után szállt egy buszra, levegőn keresztül. Ha nincs is ott senki, akkor is elkaphatod, és nem csak fogdosással.
2020. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Sorold fel hogy 9 nappal ezelőtt merre jártál felkelés után"

Kizárólag munkába mentem. Tudom melyik útvonalon, és tudom mennyire tartottam a távolságot másoktól és szinte emlékszem minden egyes közelebbi kontaktusra olyan ritka volt.

Aki ezt nem tudja saját magánál az nem veszi komolyan a járványügyi helyzetet.

De egy ilyen válasz elmondaná azt is hogy hogy mennyire nem tartotta be szociális távolságot. Nem kell ahhoz rendesen válaszolnod hogy tudják hogy milyen hülye vagy.

2020. ápr. 3. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincsen. Sőt most mondták, hogy már nem tudják csinálni a kontaktkutatást se, mert már annyian vannak, hogy "bárki lehet"


De fogadom, ha lenne se hoznák nyilvánosságra. Kormányunk a megyei/területi lebontást is jó nehezen nyögte ki.

2020. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!