Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövő heti gazdasági csomag...

A jövő heti gazdasági csomag gyengíti vagy erősíti majd a forintot?

Figyelt kérdés
A múltkori gyengítette, és amit a tervezetben olvastam szerintem tovább gyengíti. Ti mit gondoltok?

2020. ápr. 4. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ameddig Dr. Mészáros Viktor Mihály Úrnak ez hoz a házhoz bőven, addig a gyengítés indokolt.


A krumplis agyúakkal pedig majd elhitetik, hogy ez jót tesz a gazdaságnak és a krumpli ára sem fog emelkedni.

2020. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen gyengíti.
2020. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pénzszórás általában gyengíti. Ha bejelentenék mellette a normális élet folytatást, az ipari termelés (autógyárak) beindítását, akkor lenne esély forinterősödésre. Amíg a normális termelés, normális élet nem áll vissza, addig lehet bármilyen gazdaságélénkítő csomagot/fiskális eszközt bevetni annyi értelme lesz, hogy a válságkezelés későbbi eszköztárából már elhasználnak egy-egy elemet.
2020. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Forintban vagy euroban fizetsz a boltokban a WC papírért?


Az árfolyamot meg a politikai sárdobálás cseszi szét jelenleg amiben az ellenzék keze is benne van sajnos. Több milliárdos károkat okoznak.

2020. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kérdezel egyszerű dolgot :D


Sokban függ attól, hogy mit fog tartalmazni az a gazdasági csomag, de szerintem erősíteni fogja. Legalább is az boritékolható, hogy a devizapiac nem szereti egy ország tétlenségét ilyen válság (vagy közelgő válság) helyzetben.

2020. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!