Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit kell várnom még vajon...

Mennyit kell várnom még vajon erre a csomagra? Ki hozzák a jövő héten? Ha nem vagyok otthon mi történik vele?

Figyelt kérdés

Üdv. Várok egy csomagot már régóta. Elvileg itt van már a cél országban de a vám hatóság elemzi. Innentől mennyi idő a ki szállítás? Esélyes hogy jövő héten meg kapom? Október 8. Án lett fel adva a csomag Kínából Hollandián keresztül. Azt hittem hogy ki hozzák meg az előző héten. Már csak azért kerdezem, mert mi van olyankor ha nem vagyok itthon? Vissza küldik vagy le rakják a legközelebbi postára? Mert munkába kellene mennem de félek hogy pont akkor nem leszek itthon mikor hozzák ki. Bár elvileg a telefon számom rajta van. Nem tudnák ez után valahol utána érdeklődni? Mert úgyis az lenne ha mennék melóba pont akkor hozák és akkor nagyon mérges lennék. De így azt ézrem ha itthon maradok még a jövő héten akkor se hozzák ki. Szerintetek mi a véleményetek?


[link]


Nem. Kell semmit sem fizetnem a vámert semmilyen áfát semmit csak hozzák és at kell majd vennem.



2019. okt. 26. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja megmondani, mikor hozzák ki. Ha nem vagy otthon, hagynak egy értesítőt, bemész vele a postára és átveszed ott.
2019. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmmm hát köszi a választ már egyszer. Rendeltem Kínából csak akkor a dpd futár hozta az meg oda adta a szomszédomnak, mivel fizetnem se kellet érte csak at venni. Nem hagyott semmilyen értesítőt. Meg jó hogy az idős néni vette át mert ha valami fiatal veszi át ebben a házban akkor lehet nem láttam volna a csomagot. Nem is tudtam hogy meg érkezett csak a szomszéd néni szólt át vettem egy csomagod. 😂
2019. okt. 26. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtam az előző kérdésesre is.Nem TE döntöd el hogy VÁMolt lesz-e a csomagod. De mire ez kiderül hetek is eltelhetnek. Mi nem érthető??????
2019. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én meg megírtam az előző kérdésedre, hogy rossz a fordítás és nézd meg a Magyar Posta honlapján. De ez már legalább a

8. kérdésed, fogalmam sincs mit agonizálsz rajta, 17-én adták fel a csomagodat Hollandiában, onnan kb 1,5 - 2 hét, de a te csomagod az Országos Logisztikai központban van, esélyes, hogy jövő héten megkapod.

Nem mellesleg, nem kell otthon lenned, mivel a helyi postán lerakja neked letétbe a postás, ha nem vagy otthon.


Rendszeresen rendelek így, nem vámköteles a csomag.

2019. okt. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a második kérdésem, és aggódok a csomag végett bocsi :D ÉN egyszer rendeltem már igy akkor a dpd hozta és a szomszéd néni átvette. nem szeretném ezt :D Mellesleg én most kérdeztem, nézem utána. Akkor ez a PoostNL szolgáltatás nem futár szolgáltatás most jöttem rá, néztem utána, csak cél országba szállít és onnantól akik kapcsolatban vannak vele pld: mpl annak át adja és majd az hozza ki igaz? Tehát akkor nem is a poosNL-es kocsi futár hozza na most már kezdem érteni. Most van a logisztikai központban, ittt át adják majd az mplnek és majd az fogja hozni igaz? Már kezd világos lenni.
2019. okt. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!