Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csap az asztalra a...

Miért nem csap az asztalra a Fidesz és bünteti meg az ál- és rémhírterjesztő ellenzéki politikusokat?

Figyelt kérdés

Folyamatosan fröcsögnek a Facebook-on meg mindenhol az ellenzéki politikusok, közben felveszik a milliós fizetést a semmiért..

Nem lenne itt az ideje kicsit keményebben venni a dolgokat, főleg ha szerintük diktatúra van?


Egy diktatúrában már rég börtönben lenne az összes. Lehet eljött az ideje ennek? Bizonyítsa a kormány ami miatt sivalkodnak?


2020. ápr. 4. 10:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Media a legnagyobb alhir terjesztő.
2020. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Tehát elismered, hogy az ellenzéki pártok és a magukat függetlennek kikiáltó ellenzéki médiumok ál- és rémhíreket terjesztenek? Tehát ha bebörtönözné őket a Fidesz akkor nem lenne sivalkodás a diktatúra miatt?"


Felőlem az ÖSSZES (értsd: ellenzéki és fideszes) politikust akár lámpavasra is húzhatjuk, de tényleg egyeet sem hagyjunk ki.

Szóval elismered, hogy kedvenc pártod mekkora hülyeséget is csinál?

Ma megint a "Hogyan tereljünk?" óra van a fideitasznál?

2020. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#23


Örömtáncot járnék ha végre a Hadházy és Tordai féle adónkon élősködök felelnének a tetteikért. Teljes vagyonelkobzás és pár év börtön, lehetne gondolkozni..

2020. ápr. 4. 12:52
 24/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
Szólsz ha megvan a kettes?
2020. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ó szegény. Én nagyon sajnálom, hogy megint megbuktál. Hányszor próbálhatod még? Vagy akkor most irány az mszmp iroda?
2020. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
Naa! Folytassuk már... Szóval én nem állítottam egyszer sem, hogy az ellenzéki politikusok hazudnak, ezt te állítod. Én azt írtam, hogy ha igaz amit állítasz, akkor miért nincsenek börtönben még? Tudsz tehát értelmes ember módjára, terelés nélkül erre a kérdésre válaszolni, vagy továbbra is mást szeretnél bizonyítani itt nekünk?
2020. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#27 Azért nem kerülnek börtönbe mert nincs diktatúra.


Oroszországban szerinted megtudná csinálni nagyon nagyon súlyos következmények nélkül Hadházy a felirat mutogatós akcióját?

2020. ápr. 4. 13:15
 28/31 anonim ***** válasza:

#18 nem elvtárs a régi pártokat már elhagyták és most a fidesz támogatják ezért támogatott te is a fideszt.


Te komcsi vagy, családod is az, generációk óta, hasonlóan az elvtársaidhoz.

2020. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A fideszes szavazók maguk bizonyítják, hogy ez diktatúra. Egy demokrata szavazó sohasem kívánná ártatlan honfitársai bebörtönzését, érdekes, hogy csak a Fidesz szavazói álmodoznak erről szüntelenül.
2020. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Koplárovics Béci ***** válasza:

"#27 Azért nem kerülnek börtönbe mert nincs diktatúra."


Egyrészt ez még mindig nem a kérdésemre a válasz, hanem még mindig a terelés.

Viszont te azt állítod, hogy törvényt sértenek. Ezekszerint ha nincs diktatúra, akkor szabadon megsértheti bárki a törvényeket, nem kerül börtönbe a diktatúra miatt? Akkor mire jó bármelyik törvény? Vagy mi a különleges ebben a trövényben, ami miatt meg lehet sérteni?

2020. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!