Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudom megnézni kik pályázt...

Hol tudom megnézni kik pályáztak allami beruházásokra?

Figyelt kérdés
Szeretném tudni, hogy adott allami beruházásokra, unios fejlesztésekre, amiket már meg nyertek, kik és milyen pályázatot nyújtottak be. Lehetséges ez?
2020. ápr. 4. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Pályázni elvileg itt tudsz, nem akarlak felrevezetni, hogy itt megadjak-e majd te megnézed. :)

[link]

2020. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát eddig én is eljutottam... De nem találom sehogy gugliban.

De a gutom azt sugja, hogy ezeknek az adatoknak nyilvanosnak kellene lennie, utólag

2020. ápr. 4. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:

"De a gutom azt sugja, hogy ezeknek az adatoknak nyilvanosnak kellene lennie, utólag"


Amit az első válaszoló küldött az EU-s pályázatok vannak inkább, az állami közbeszerzéseket itt tudod megnézni.


[link]

2020. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és még valami, ezek a honlapok jelentik az, hogy valami nyilvános, felmész és meg tudod keresni, hogy ki mire mennyi pénzt kapott.
2020. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!