Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mindenki tudta, hogy az...

Mindenki tudta, hogy az összes média és politikus folyamatosan hazudik, most mégis miért hisznek el nekik mindent az emberek?

Figyelt kérdés
Ismert mondás, hogy onnan lehet tudni, hogy egy politikus hazudik, hogy mozog a szája. Az újságokban és az interneten lévő cikkek folyamatosan tele voltak hazugságokkal, hoaxokkal, kamu, máshonnan származó videókkal, képekkel alátámasztott kitalált, eltúlzott történetekkel. Mindenki tudta, hogy amit ír a média, annak tizede sem igaz, nagyrészt hazugság. Most meg mindenki mindent bekajál a vírussal kapcsolatban, amit a politikusok meg a média állít. Miért nem kérdőjelezik meg a hitelességet most is? Mert bizony sokminden kiderülne, hogy nem úgy van és most sem jobb a helyzet. Miért jobb félni és elhinni ezt a sok hazugságot most, amikor korábban már tudtuk, hogy ezek a források nem hitelesek, nem mondanak igazat?
2020. ápr. 5. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted mi értelme egy ilyet megkérdezni egy olyan országban ahol a vírus kitörése előtt a lakosság döntő többsége a fantom migránskaravántól rettegett ami már 5 éve jött de valahogy még soha nem ért ide meg soha senki nem látta? Meg ahol emiatt 2/3-al megszavaznak egy pártot.
2020. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Le vannak butitva az emberek. Saját kis gondjaikkal vannak elfogalava nem a jogi dolgokkal meg a vilag dolgaival.

Nagyon hagyjak h a media mossa az agyukat,szerencsere már sokan nem néznek onvedelembol hazug mediat es ebbe a net meg a youtube is beletarzozik! Hirekre értem.

2020. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mindenki tudta, hogy az összes média és politikus folyamatosan hazudik"

Nem, én nem így tudom. Én olyan politikusra szavazok aki nem hazudik folyamatosan.

Te miért teszed?

Azért vannak olyan politikusok IS akik folyamatosan hazudnak, mert van aki ennek ellenére megszavazza őket. Hát ne tedd és nem lesznek!

2020. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: Jajj ne! Mondj egy politikust, aki nem hazudik.
2020. ápr. 5. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!