Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Atilla bejelentette...

Pataky Atilla bejelentette hogy folyamatosan tartja a kapcsolatot a földönkívüliekkel, és már politikai befolyása is van náluk. Tehát ő egy földönkívüli politikus. Mi a véleméynetek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ki az a Pataky Atilla? Én csak Pataky Attilát ismerek, aki egészen biztosan nem Földönkívüli.
2014. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom énekelni még mindig jobban tud, mint az űrlényekkel politizálni.
2014. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Tehát ő egy földönkívüli politikus!" - Hát ezen mosolygok rendesen én is! Pedig én nyitottan és nem felszínesen viszonyulok ezekhez a dolgokhoz, de ez már szerintem túlzás! Lehet, hogy a megfogalmazásban van a hiba.

Nem lehet azt sem tudni - legalábbis én nem tudom - , hogy valójában mi történt vele, kikkel találkozott és tartja a kapcsolatot. De ő maga itt a Földön született, tehát biztos, hogy nem idegen.

2014. aug. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok. Ha ő tegyük fel, idegen lenne, akkor egyben meghazudtolná a saját gyökereit, a zenekarát és a dalainak egy részét is, amely a szülőhelyéhez köti. Nem mellesleg én is itt élek.

Az viszont lehetséges, hogy klónoznak valakit az idegenek, de ezt a lehetőséget jelen esetben szerintem el lehet vetni, mert semmi biztosat nem tudunk róla, Pataky Attiláról, hogy igazából mi történt vele.

2014. aug. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Tárgyalásokat kell kezdeményezni a reptoidokkal a fegyverletételrükről.
2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen Pataky Attila folyamatosan tartja velük a kapcsolatot e-mailen , telefonon és személyesen is, de ő egyáltalán nem földönkívüli politikus csak egy földi helytartó Pataky Attilát kiválasztották a reptoidok elleni harcban ő egy szuperfegyver számukra biztos láttad a Támad a Mars című filmet ott is a zenével sikerült legyőzni az ellenséget a valóságban sincs ez másképp Pataky Attila hangja vissza fogja verni a reptoid támadást hála a magas C -nek, ami a torkából kijön. ;)
2014. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Csak vigyék már el magukkal, és soha ne hozzák vissza!
2014. aug. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehetne nagykövet az Alfa Centaurin, akkor talán majd elhiszem..
2014. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, Pataky Attiláné már cáfolta a fenti hírt, majd hozzátette, "nagy buli volt a hétvégén, a férjem kicsit berúgott és félrebeszélt, aminek az volt az oka, hogy az űrlények rendkívül jó tudatmódosító szerekkel láttak el minket".
2014. aug. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez hazugság. Pataky nem tartja velünk a kapcsolatot, politikusnak meg pláne nem neveztük ki (Főleg, hogy nálunk már nincsenek is po pokitlitikusok. Miután bedobtuk az utolsót egy feketelyukba, béke és harmónia köszöntött fajunkra.)

Azóta hazudozik ilyeneket mikor egyszer véletlenül felteleportáltuk a hajónkra egy kecske helyett. Persze rögtön ki is dobtuk és lehet, hogy a fejére esett.


Blrudworiv Xerotzkomfikswh nagykövet

2014. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!