Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van kint annyi ember az...

Miért van kint annyi ember az utcákon továbbra is?

Figyelt kérdés

Komolyan ennyire önző és következetlen a magyar, hogy ennyire nem veszi komolyan a mostani állapotot? Nálunk Debrecenben szombaton akkora nyüzsgés volt mint kb a járvány előtti időkben. Egy csomp autós, biciklis és gyalogos ment az utakon ergó mintha semmi gond nem lenne. Persze ha én fejbe dobnám egy féltéglávala kkor egyből engem vinne be a rendőr.


Mi nem érthető szon, hogy világjárvány van és attól, hogy nálunk gazdasági okokból nem vezették be a kijárási tilalmat, az nem azt jelenti, hogy minden agyhalott úgyanúgy mászkáljon, csak oda kéne menni ahova nagyon muszáj. Már értem, hogy magyaroknak messze a kárpátmedencben miért van oylan rossz hírük. Semmi együttműködési szándék, csak az önzés megy ezerrel, még ebben a helyzetben is.



2020. ápr. 6. 05:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%

A többi országban rend van, senki nem megy sehová, a fertőzés se terjed. Bezzeg ezek büdös magyarok...


Vicces, amikor valaki annyira elvakult, hogy képes hajnalban felkelni azért, hogy egy politikai fórumon fröcsögjön.

2020. ápr. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
#1 Úgy ahogy mondod. Szétnézhetnl Romániában vagy Szlovákiában, ott alig látni egy lelket is az utcákon és valóban ott fegyelmezettebbek sokkal az emberek. Sajnos ez az igazság.
2020. ápr. 6. 05:31
 3/37 anonim ***** válasza:
33%
Te napi szinten látod hogy a bocskorosok meg a tótok milyen szófogadó népek?
2020. ápr. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
41%
Itt most rajtad kívül senki nem gyűlölködik. Elképesztően frusztrált lehetsz, nyugodj le, attól megnyugszol.
2020. ápr. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Ez nem gyűlölet, csupán egy megállapítás volt. Egy nép fegyelmezettsége nem politikai kérdés, kár azt csinálni belőle. Nem csak én mondom, hogy a magyarok többsége nem veszi komolyan ezt az egész járványt, ez sajnos tény. A kerékpár utak is dugig vannak családok, gyerekek mennek tömegesen. Nyilván a jóidő miatt mégrosszabb otthon maradni, de ilyenkor ésszel kéne mérlegelni, hogy mi éri meg jobban...


Szerinted ez az ideális magatartás egy járványhelyzetben?

2020. ápr. 6. 05:58
 6/37 anonim ***** válasza:
88%
Miért kérdezed meg a nyilvánvalót naponta?
2020. ápr. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Amúgy azt is kimutatták már, hogy meleg időjárás sem öli meg ezt a vírust. Ez nem influenza.
2020. ápr. 6. 06:10
 8/37 anonim ***** válasza:
50%
Debreceni vagyok szintén, teljesen egyetértek! Valahogy nekem is az jön le, hogy önzők az emberek. De valahol meg azt is megértem, hogy aki panelban lakik, az megbolondul már egy hét bezártság után is. És mivel most tartósan mondja a 21-22 fokos napsütéses időt, ez csak rosszabb lesz. Nincs tilalom, lehet sétálni, sportolni a szabadban, még fodrászhoz is lehet menni. A családok együtt kimehetnek
2020. ápr. 6. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Vidéki vagyok kisvárosban dolgozom egy trafikban tegnap volt aki 5 percenkét jött egy felesért.
2020. ápr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, te degenerált vagy. Ez nem gyűlölet, csupán megállapítás.
2020. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!