Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » S. O. S! Hogyan fognak jobban...

S. O. S! Hogyan fognak jobban szeretni, kedvelni, szépnek tartani, ha belemegyek a tipikus kövércsaj szerepbe, vagy ha továbbra is, , elkülönítem'' a fejem az alkatomtól és takargatom magam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 14 éves vagyok és 100 kiló felett vagyok...

Az emberek facebookon a profilképen alapján vékonynak ítélnek, tehát a fejem nem az a tipikus kövércsajos. Ugyanakkor az alakom... mintha egy rossz test lenne rá ragasztva a fejemre, tökre olyan.

Nem tudom melyik a jobb. Két lehetőségem van szerintem...

Elkezdem sminkelni magam rúzszsal (ezt bocsi nem tudom hogy kell írni) festem magam tehát ilyen ,,kövérdívás'' leszek, vállalom a tokám, és az öltözködésemben sem probálom nagyon takargatni magam, jó nyilván nem húzok haspólót de nem fogom játszani az ,,ááá, ez csak egy rossz póz, én vékony vagyok, '' szerepet.

Vagy az, hogy maradok úgy, ahogy vagyok... bő felsők, szerepjátszás a Facebookon, mintha nem lennék 100 kiló, csak 50, önamgam takargatása, behúzott has, játszani a tökélest, ilyesmi. Igaz így is látják hogy kövér vagyok, csak nem mindegy, hogy felhúzok egy laza lötyögöt pólót, vagy egy majdnem testrefeszülőt, és úgy ülök a villamoson, hogy kidudorodik a nagy hasam, majdnemhogy reflektorfénybe helyezve. Mit tegyek?😧 Volt már valaki hasonló helyzetben?



2017. szept. 1. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a fogyás opciót. Valami betegséged van?
2017. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ne haragudj de olyan jopofan irtad le a dolgokat h meg mosolyogtam.☺

Alapjaraton jofej csaj vagy es vagany. Bekelj meg magaddal akkor konnyebben fog menni minden. En is voltam kover sulis koromban nem igazan erdekelt , Onmagam adtam , olyan ruhakat hordtam amikben jol ereztem magam es tojtam ra ki mit gondol/hat es mond.😀 En ez vagyok ilyen vagyok akinek nem tetszik ki..alhatja.😉

Ekozben jott hozzank egy uj tesitanar aki szinte allatmod tornaztatott minket 40percen keresztul..dagik lefogytak sovanyabbak izmosodtak. Ha szeretnel fogyni sok edzesre van szukseg , ha nem akkor csak legyel termeszetes add onmagad es hordj szamodra kenyelmes tetszetos ruhat amikben jol erzed magad.☺

2017. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem vállald magad. Senki nem tökéletes, nem érdemes szerepet játszani. Ha játszani is akarod, ahogy írod, hidd el, az sem lesz "tökéletes". Itt nem azzal kell foglalkozni szerintem, hogy melyik utat válaszd, hanem azzal, hogy miért merült ez fel benned egyáltalán, hogy ne önmagad legyél. Mert ebből az jön le, hogy Te nem felelsz meg saját magadnak. Szeresd magad, mert biztos, hogy egy nagyon jófej, szeretetre méltó csajszi vagy!
2017. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem betegség miatt vagy túlsúlyos akkor próbálj meg lefogyni. 14 évesen 100 kiló az nagyon sok és nem elsősorban a külsőd, hanem az egészséged miatt kéne fogynod. Ráadásul jobban is éreznéd magad a bőrödben. Megjátszani magad szerintem felesleges lenne, mert akkor sem éreznéd jól magad.
2017. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Attól mert valaki kövér, még lehet stílusa.


Sosem értettem ezt a moletteknek zsákruhát elvet.

Középsuliban szintén volt, egy nagyon kövér csaj, ő egy nap fejébe vette, hogy a legdivatosabb molett lány lesz... És megcsinálta. A ruhatárát olyan jól válogatta össze, hogy volt ruhája, amit a sovány lányok leirigyeltek róla. (csak ugye a soványoknak hülyén áll, rajta meg nagyon baba volt).


Az alkatodnak megfelelően öltözz. Ennyi a titok. Van ami a soványakon jól áll, rajtad meg röhejes. De vannak olyan ruhák, amik pont a husis lányokon mutatnak, egy vékony meg nevetséges lenne benne.


Szóval vállald fel magad, és tanulj meg ízlésesen öltözködni. (amúgy a csaj 100 kg feletti volt, de a ruhái olyan jól formálták, hogy 85-re tippelték a súlyát a legtöbben).

2017. szept. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha megpróbálnál lefogyni? Ez nem picit duciság ennyi idősen, hanem már az egészségedre is káros lehet.


Nem csak az a két opció létezik, hogy takargatod magad vagy nem adsz az emberek véleményére. lehet kövéren is stílusosan öltözködni. Ezer erről szóló cikket találsz a neten. Kezd el azokat olvasgatni és találd meg az arany középutat, amíg nem sikerül lefogynod picit.

2017. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogyj le!
2017. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reg irtad mar ki, de hatha aktualis meg:

En is a fogyasra szavaznek, de hat az nem megy egyik naprol a masikra. 50 kg sulyfelesleg eltuntetese evekbe telik. Es ezekben az evekben szerintem egyszeruen fogadd el a plusz kiloidat (persze torekedj arra, hogy egyre kevesebb legyen), es ne takargasd. Hosszu felsokkel 4-5 kg plusz sulyt meg el lehet fedni, de 50-et nem. Akkor meg minek? Legyel "koverdivas", ahogy irtad. Aztan kesobb "molettdiva", megkesobb "atlagosdiva".

Egyaltalan nem cseszegetesbol irom ezt, hanem mert a fiatal kis szervezetednek nagyon megterhelo lehet ekkora sulyt cipelni, viszont ha leadsz belole, meg boven tud regeneralodni, hiszen fiatal. Elotted az elet, legy boldog es elegedett.

2018. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!