Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt lenne a legalkalma...

Melyik párt lenne a legalkalmasabb az ország vezetésére?

Figyelt kérdés
Régóta figyelemmel kísérem a magyar politikai helyzetet. Én személy szerint teljesen független vagyok és megmondom őszintén, mind a két oldalról (ellenzéki és kormánypárti ) látok hibákat. Az ellenzéki hírportálok is állítanak olyanokat, amik nem fedik a valóságot, tehát az ellenzék is képes hazugságokat gyártani. Én nem látok olyan ellenzéki pártot, amit komolyan lehetne venni. Teljesen függetlenként írom, hogy csak a Fideszt látom egyedül alkalmasnak arra, hogy az országot kormányozza. Ez az én álláspontom. Viszont tiszteletbe tartom azokat is, akiknek más a véleménye, másak a meglátásai ezzel kapcsolatban.

2020. ápr. 9. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Talan a Tancsics part
2020. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

"Teljesen függetlenként írom, hogy csak a Fideszt látom egyedül alkalmasnak arra, hogy az országot kormányozza."


Jól látod...


MTVA-s performance egy bizonyíték rá.

2020. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Jelenleg a fidesz a legkisebb rossz az összes közül. Én is független vagyok. Nem voltam még soha szavazni, és nem is fogok soha elmenni.

Az én meglátásom az, hogy a kormányváltás nem vezet sehova. Sőt, még a rendszerváltás se. A gyökerénél kéne megváltoztatni mindent, hogy élhetőbb, barátságosabb legyen a világ. A problémák gyökere pedig az emberi tudatállapotban van.

2020. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Korábban fideszes voltam és mára teljesen világos hogy bármelyik párt jobb lenne mint a Fidesz. Egyébként a momentumnak szurkolok.
2020. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Egyik sem. A Fidesz sem alkalmas, látjuk a súlyos gondokat, és ezek a 10 év alatt csak fokozatosan és folyamatosan eszkalálódtak. A lakosság többsége nem elégedett a kormánnyal, de nincs alternatíva, így marad ez a mostani helyzet, ami "nem jó, de legalább nincs államcsőd".


Szerintem a jelenlegi ellenzékben kár reménykedni, kormányváltás esetén szakértői kormány kellene, közben egy teljes csere a politikai palettán. Ez persze az elképzelhető legjobb forgatókönyv az ország szempontjából, a realitás szerintem Fidesz kétharmad, és nevetséges,

vergődő, tehetetlen ellenzék legalább 2030-ig. Szóval csak a szokásos.

2020. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Az eltelt pár évtized bebizonyította,hogy egyenlőre ezeknél jobb nincs és nem is lesz még egy jó pár évig.
2020. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
A Momentum és a Jobbik
2020. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Momentumot nem szeretem, mert liberális
2020. ápr. 9. 18:51
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen Toroczkai László Mi Hazánk Mozgalma.
2020. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

"Jelenleg a fidesz a legkisebb rossz az összes közül."


Akkor Magyarország lehúzhatja a rolót.

2020. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!