Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar kormány miért nem...

A magyar kormány miért nem gondol az albérlet tulajdonosokra?

Figyelt kérdés
5 albérletem is van, 2-őt felmondtak, a többit is olcsóbban kell kiadnom, a bevételem feleződik kb... lehet ki sem adom mert a felújítás árát sem hozza vissza...
2020. ápr. 9. 19:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
59%
Add olcsóbban meghatározott időre.
2020. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
46%
Fél évig fizessenek 60 at pl. Fél év utan a megszokott ár pl 100 ezer és 1 éves szerződéssel. Na megéri? Meg.
2020. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
59%

16.

"Nekem még lakni sincs sehol. Mindjárt megsajnállak "


Itt a lehetőség pont,hogy kivedd a kérdező egyik lakását vagy kiadja segítségnek!

2020. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
41%
Havi 10 000 Ft-ért bármikor kiveszek pesti kétszobás lakást, ha nagyon kell a pénz.
2020. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
93%
A komolyabb vírushelyzet alig egy hónapja tart, és te már azon aggódsz, hogy mit fogsz enni? Akkor valamit igen rosszul csináltál eddig barátom. Talán félre kellene tenni kicsit a nehezebb időkre innentől, és nem egyből felélni mindent.
2020. ápr. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
27%

Miért gondolna?

Csak magukra gondolnak.

Egy olyan állampolgár mint te meg én semmik vagyunk.

Tönkre akarják az országot tenni.

Ezért TESSÉK 2022-ben NEM a fideszre szavazni!

2020. ápr. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Ezért TESSÉK 2022-ben NEM a fideszre szavazni!"


Hanem kire kellene szerinted? Van értelmes alternatíva?

2020. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#20

Hát ja... Én alapból vagyok olyan lelki ismeretes, hogy nem tudnám az általam birtokolt ingatlan valakinek pénzért kiadni. A tudat, hogy valaki azért dolgozik, hogy odaadja a munkája gyümölcsét, engem elborzaszt. Nem tudnék más munkájának a gyümölcséből élni.

Én is örülök, hogy most megszopják ezek a nyerészkedők. Remélem jól elértéktelenednek az ingatlanok, és nem tudnak majd ebből megélni.

2020. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

26

Akkor kikre?

2020. máj. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Sajnos nem biztos, hogy kamu a kérdés.


Vannak olyan vidékiek, akik a 2 gyereküknek előre megvették a pesti lakásokat, hogy majd az egyetem alatt ott lakjanak, és akkora lakásokat, hogy a rezsi meg bejöjjön a szobatársakból.

Vannak olyan nyugati-tengerentúli magyar állampolgárok is, akik kis boltot-lakást vesznek, és úgy számoltatják el üzleti útnak a magyar nyaralásaikat.


És ott vannak az olyan szoci-dks polgármesterek, akik szerint aki nem szerez 1 milliót feketén havonta, az hülye, és lakásbizniszük van.

2020. máj. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!