Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérlet támogatásról honnan...

Albérlet támogatásról honnan lehet információt, illetve tájékoztatást kérni?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk, nyáron házasodunk, és érdekelne hol lehet informálódni milyen lehetőségeink vannak támogatást igényelni.

2018. máj. 3. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:

"Csak úgy" nem kapsz albérlet támogatást, mert ez a munkahelyed távolságához kötött.


[link]

2018. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
KITŐL szeretnél albérlet támogatást kapni????????
2018. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%

Tippre ez már nem az a világ, ahol támogatást kapsz a lakhatásodhoz. Ha jól tudom (ha nem majd kijavítanak) akkor kaphatsz ilyesmit ha a lakhelyedhez közel nem tudsz elhelyezkedni és a munkaügyi központ csak a lakhelyedtől távol talál Neked munkát, amit Te el is vállalsz.


Egyébként a házasság az nem valami felnőtt dolog? A felnőttek meg megállnak a saját lábukon. Akkor házasodj, ha fenn tudod tartani magad/magatokat.

2018. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, félreérthetően fogalmaztam. Tehát a támogatást nem a fiatalság miatt gondolom, hogy kapnánk. Persze olyan nincs, ezt tudom. A munkahelyem elég messze van jelenlegi lakhelyemtől, ezért érdekel, hogy ilyen esetben igényelhető e valamiféle támogatás. Olvastam, hogy 60 km távolságra kell lenni, de ennél azért pontosabb információkra vágyom. Akkor ezek szerint a munkaügyi központban kellene érdeklődni?
2018. máj. 3. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem ! mivel nem vagy munkanélküli.
2018. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a 60 km-es dolog akkor játszik, ha (talán 3 hónapig?) munkanélküli vagy, és messze találsz munkát. Szóval feltétel, hogy x ideig regisztrált munkanélküli legyél, anélkül szóba se állnak veled. Plusz vannak még feltételek, de így, hogy most is van munkád, esélytelen.
2018. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha van munkahelyed, mi köze van a dologhoz a munkaügyi központnak?


A MUNKAHELYEDTŐL szeretnél lakhatási támogatást????

2018. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyednél érdeklődj. Ez a cafeteria (béren kívüli juttatás) része.
2018. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!