Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett elrendelve, hogy a...

Miért lett elrendelve, hogy a Magyar kórházak szabadítsanak fel 36 EZER! Ágyat?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt GYK-n a kommenteket , és már sokadjára látom azt hogy az emberek maximálisan megvannak elégedve a kormány intézkedéseivel. Valamint biztosak benne , hogy a kb 1000 fertőzött az a valós szám...

Miért kell akkor 8 nap alatt felszabadítani 36 ezer ágyat ??

Vagy nagyon elővigyázatosak vagyunk , vagy pedig a számokat nagyon elcsalták...



2020. ápr. 9. 23:22
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Ejnye, így nem fogod megkapni a prémiumodat :) Mondjuk sok értelme nem lett volna folytatni egyikünknek sem, mert az eredeti témát megint sikeresen elterelted a szalmabábozás és a személyeskedés irányába. Na pá!
2020. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 Szeiff ***** válasza:

Felhívnám a dolog abszurditására a figyelmet.

Tényleg szükség lenne több tízezer ágyra a koronások ellátására felkészülni, mert ha ezt hagyják így csörgedezni, akkor még ősszel sem jutunk a járvány közepére. De ezt a plusz kapacítást nem szabadna a meglévőből kiollózni.

Gondoljuk csak át az isten szerelméért.

1) A nem sürgős esetek java idővel egyre veszélyesebbé válnak. S ha ez halált okoz, őket majd egyszerűen nem fogják koronavírus áldozatoknak tartani?

2) A sürgős esetek java nem a potenciális veszélyeztetettek körül kerül ki? Nem kéne talán a koronások javát amennyire csak lehet másutt, nem a jelenleg aktív kórházakban kezelni?

Szerintem az életveszélyes koronásokat tényleg csak aktív kórházban lehet jól ellátni. De a kórházba kerülő többség nem lesz közvetlen életveszélyes, de még az életveszélyesek is csak a bekerülés elején életveszélyesek, majd hosszabb elfekvő utókezelésre szorulnak. Őket újranyitott kórházépületekben, vagy szállodákban kéne elhelyezni, nem az aktív ellátásban.

2020. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

"Ha fenti átlagok megmaradnak, akkor 9 nap múlva már több halottja lesz a koronavírus-járványnak, mint az influenzajárványnak."


Megint én vagyok. Ezt április 10-én írtam, tehát az említett dolgot április 19-re prognosztizáltam. A mai adatokat böngészve, ha ma még nem is, de holnapra megtörténik, amit fent írtam: több halottja lesz a koronavírus járványnak, mint az influenzának idén. És még csak április 17. lesz holnap :D


Megint nekem lett igazam, kedves 41%-os. Ó, és az általad előszeretettel hivatkozott Tamasi Dr. Úr ellen a mai napon eljárást kezdeményezett a Magyar Orvosi Kamara álhírterjesztésért, hazudozásárt, és mindenféle tudományos kutatást adatot nélkülöző kijelentéseiért:


[link]


Na, ennyit a "szakértőidről".

2020. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
38%

"A mai adatokat böngészve, ha ma még nem is, de holnapra megtörténik, amit fent írtam: több halottja lesz a koronavírus járványnak, mint az influenzának idén. És még csak április 17. lesz holnap :D"

Mint már ezerszer írtam, és ezerszer nem fogtad fel, a statisztikák hazudnak, mivel azokat is beleszámítják, akik más betegségben haltak meg, de meg voltak fertőzve koronavírussal.


"Ó, és az általad előszeretettel hivatkozott Tamasi Dr. Úr ellen a mai napon eljárást kezdeményezett a Magyar Orvosi Kamara álhírterjesztésért, hazudozásárt, és mindenféle tudományos kutatást adatot nélkülöző kijelentéseiért:"

Ahogy Giordano Brunót is megégette máglyán az inkvizíció. Ezek szerint ő is hülyeségeket beszélt?

Akkor is tilos volt igazat mondani bizonyos témákról, és most is.

2020. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

Erre is csak ennyit tudsz mondani, hogy "minden hazugság" :D szánalmas vagy.


A MOK száraz tényekkel igazolta, hogy hazudik az embered. Ennyi.

2020. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Te egy konteóhívő valaki vagy, akinek jó beszélőkéje van. Semmi bizonyítékod nincs az összesküvéselméleteidre, csak ezeknek a kétes múltú, jöttment magánorvosoknak a "tanulmányai".
2020. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Újabb konteók... bla-bla-bla
2020. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Ezek agymenések, amit semmivel sem tud Tamasi bizonyítani. Ő találta ki őket, hazugságok.


Mellesleg miért is van neki 2 nyilvántartási száma? Valami nagyon nem kóser ezzel az orvossal.


Nem szólt rám senki, mivel senki nem fizet :DDDDD hiába fújod, ez a legnevetségesebb. Azt se tudod ki vagyok. Az én lelkiismeretem teljesen tiszta. Semmi rejtegetnivalóm nincs.

2020. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván minden konteó, ami cáfol téged, trollocska :D De el kell, hogy keserítselek, most már nem fogom ezt a kérdést nézni, mert ha nem olvassa senki rajtad kívül, nincs értelme trollokkal vitatkozni még ilyen fontos témában sem :)
2020. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván minden hazugság, ami cáfol téged, unatkozó hülyegyerek.


Fel se tűnik neked, hogy rád mennyire igaz ez? :DDD


Te a konteóidat semmiféle adattal nem tudod alátámasztani :)

2020. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!