Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nacionalisták, nektek ez...

Nacionalisták, nektek ez jelenti a hazafiságot?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..


Beatrice meg Kormorán dalok jutnak eszetekbe, ha hazafias dalokról van szó? Hallottatok már ezekről például?

Szép vagy gyönyörű vagy Magyarország

Ott ahol zúg az a négy folyó

Krasznahorka büszke vára



2020. ápr. 10. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Oláh Ibolya- Magyarország?
2020. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tökéletesen elárulja a válaszolóról, hogy azt hallgatja, amit tévében mutatnak neki.
2020. ápr. 10. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
a beatrice a rendszerkritikus zenéivel aztán baromi hazafias
2020. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagy-Magyarország tetkó, Csíki Sör, Kárpátia, Rovásírás amit nem tudnak amúgy de menő, Suzukin Magyarország matrica.
2020. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Az idézett kérdésre adott válaszok sokat elárulnak az ún. "nacionalisták" szellemi színvonaláról.
2020. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a baj még mindig a fejekben kellene rendet tenni először.Ne keverjük már ide a nacionalistákat.A hazafiak elsősorban patrióták.A nacionalizmus más.
2020. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A patrióták is nacionalisták, csak nem akarják ezt elismerni.
2020. ápr. 11. 11:36
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a magyarság mint kötelék a nemzet tagjai között, közösség, hasonló gondolkodás, nyelv, összefogás, stb. Milyen gáz lenne már pl. románul beszélők közt élni?

A nemzetet csak a szélsőjobboldal őrizheti meg. Amit a jobboldal csinál, hogy áttranszformálja a nemzetet meg beenged ide bárkit, az nem hazafiság.

2020. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nacionalista, hazafias és hagyományőrző is vagyok. Én ha ilyen zenét van kedvem hallgatni (természetesen, nem csak ilyet hallgatok), akkor Kárpátiát, Nemzeti Hangot, Romantikus Erőszakot, Kerecsent, Vádló Bitófákat és néha Hunniát hallgatok. Utóbbi kettő kicsit tartalmaz skinhead elemeket is, bár a Vádló Bitófák kevésbé, a Hunnia jobban. Eddig csak a középsőt ismertem.
2020. jún. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!