Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nacionalisták, titeket nem...

Nacionalisták, titeket nem zavar a magyarországi korrupció, bunkó viselkedéskultúra és kilátástalan helyzet?

Figyelt kérdés

Csak mert nem értem, hogy miért vagytok úgy oda a magyarokért és az országukért.

Nem fogom szeretni apámat, ha alkoholista, elissza minden pénzünket és rendszeresen terrorban tartja az egész családunkat.

De látom, titeket ilyesmi nem zavar. Ti jól elvagytok a jelenlegi állapotokkal is.


2015. ápr. 11. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Dehogynem, zavar.


Viszont, nem az a megoldás, amit ti javasoltok, hogy adjuk fel az országot.

2015. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mi javasoljuk, hogy adjuk fel az országot?

Ki az a mi?

Mikor mondtam én ilyet, hogy adjuk fel az országot?

Honnan veszed ezeket?

2015. ápr. 11. 13:00
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Külföldön mindenki tisztességes nincs alkoholfogyasztás és bűnözés sem ugye?


Mert egy-két kérdés a Gyk-n ezt akarja sugallni.

2015. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A te felfogásod szerint a magyar kultúra, magyar felfogás része a korrupció és a családon belüli erőszak.

Pedig ez minden országban előfordul,csak más mértékben, van ahol jobban, van ahol kevésbé, semmiféle kulturális vonzata nincs.

Tehát a te logikád szerint, ha feladnánk az országot,magyarságot, akkor megszűnne a korrupció meg a családon belüli erőszak.

2015. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nacionalista.

De amiket leírtál nagyon is zavarnak.

2015. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Külföldön mindenki tisztességes nincs alkoholfogyasztás és bűnözés sem ugye?"


Kit érdekel külföld? Nem külföldön élek, hanem Magyarországon. Nekem itt legyenek normálisak az emberek, ne külföldön.


Amúgy most, hogy mondod, a magyarok a világ élvonalába tartoznak alkoholfogyasztás terén és még a korrupció sem lehet olyan nagy, ha sokkal jobban élnek, mint mi.

Szóval nem hibátlanok, de nehogy már azt mond, hogy nem lenne jobb a mostaninál háromszor nagyobb jólét, mert kiröhöglek.

2015. ápr. 11. 13:08
 7/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb nacionalistának radikális szemlélete van. A kilátástalan helyzetre vonatkozó kérdés pedig adódik ebből. Csak gondolkodni kell, és már tudod is a kérdésedre a választ. A bunkó viselkedéskultúra pedig érdekes. A magyarországi jelentős városokban szinte ugyanúgy viselkednek az emberek, mint nyugaton, vagy Amerikában. Érdekesség: egy rosszul öltözött és feküdt egy forgalmas sétálóutcában, az emberek továbbmentek. 15 percig feküdt és senki nem ment oda. Egy öltönyös emberhez a 3. sétáló odament.

Ennyit a viselkedéskultúráról. A jó viselkedésű amerikaiak elmentek a fekvő ember mellett.

2015. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
"Nekem itt legyenek normálisak az emberek, ne külföldön. " Igenis értettük! Engedélyt kérünk meghunyászkodni!
2015. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem meghunyászkodni kell, hanem megértőnek lenni a másik emberrel szemben.

Persze barbároknak ilyesmit lehet magyarázni, mint kutyának az atomfizikát...

2015. ápr. 11. 16:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Patrióta vagyok, szeretem a magyarokat, szeretem az országomat. Persze vannak olyan "magyarok", akik szerint ez égő, meg magyarkodás, meg ehhez hasonló baromságok. Elhiszem, hogy vonzza őket a homoszexualitás, de engem ne nézzenek le a patrióta szemléletem miatt, na meg azért mert nőkkel kufircolok csak.

Az pedig, hogy vannak itt alkoholisták, hát most mihez kezdjünk ezzel? Ahány ember, annyiféle sors, tragédia, életút. Az élet nem mindig csupa rózsaszín, főleg napjainkban, ezért sokan lecsúsznak. Azt senkitől sem lehet elvárni, hogy kötélből legyenek az idege. Minden országban vannak renitens, vagy önhibájukból vagy azon kívül lecsúszott egyének. Lehet, ha téged vagy engem vagy bárkit valami hihetetlen mértékű veszteség ér (ne úgy legyen), lehet bódult lennék a piától én is elég gyakran.

De olyan furán írtad le, hogy a"magyarokért és az országukért", mintha te nem is ide tartoznál. Én nem vagyok képes letojni az egészet, mert nem csak sikeres, boldog embereket látok. Olyan pedig sohasem fog megvalósulni, hogy minden emberrel minden rendben van.

2015. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!