Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttam az előbb neten hogy az...

Láttam az előbb neten hogy az ellenzéki pártok feljelentést tettek Orbán Viktor és a Fidesz ellen Nemzetközi Büntetőbíróságon. Most petíciót gyűjtenek Orbán ellen. Ebből mi lehet igaz? KB mennyi petícióra van szükség, hogy bukjon?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Erről nem olvastam. Mi a vád? Nem használtak gumilövedéket a lakosság ellen mint a mai áldemokraták?
2020. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ennek erősen Facebook-os kamuhír szaga van.
2020. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Hol a neten, hadd lássam.
2020. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Itt vagy a neten. Írd be a gugliba, hogy "ellenzék feljelentés Orbán", szűkítsd le a keresését az elmúlt hónapra, aztán olvasgasd el amiket feldob.

Miért itt várod hogy valaki más megkeresse neked?

2020. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ő a kérdező.

És ha valamire rákérdez, akkor pontosítsa, hogy mire is gondol.


Ez egyébként minden hozzászólásra igaz: ha állítasz valamit, akkor kérésre add el a forrásokat, bizonyítékokat is.

2020. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el ismét, és igyekezz pontosa n fogalmazni. Ahogyan írtad, úgy nem igaz.
2020. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebből 5 év lesz. Nem kedvelem Viktort de hiszem hogy 2022-ig feloldja a veszélyhelyzetet. Ez kamu gyanús.
2020. ápr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

4

Megtettem, és te?

Mert csak 1 januári cikket találtam, az se többesszámban pártok, hanem egyedül Gyurcsány, és valahova tervezte, nem mondta hova.

És amiről ír az "hivatali visszaélés", amit nem tudom, hogy gondol nemzetközileg.


Petíció nincs.


Magyarul volt? Vagy ezt is a Novákbenjámin írta?

2020. ápr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kalapács!

Ne veszítsd el a türelmed!


A kérdező nyilván össze-vissza beszél: ilyen nincs, hogy feljelentenek valakit valamilyen nemzetközi bíróságon.

2020. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#5 Félreérthető lett a válaszom. Nem neked szólt hanem a kérdezőnek - csak te is írtál közben és utánad jelent meg az enyém. Bocs, én hibáztam - a kérdezőnek szólt, hoyg ne tőlünk kérdezze meg hanem használja a netet!
2020. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!