Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György becsületes úton...

Soros György becsületes úton szerezte vagyonát?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 12:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"#11 Szóval biztos nem mond ilyet mi? Persze a videót meg ne nézd még rájönnél hogy igazam van. Majd mindjárt beteszem a linket keresned se kelljen."


Nenenene...általában tök racionálisan szoktál megszólalni, csomó mindennel egyet szoktam tudni érteni veled, de ezzel a videóval most nagyon melléfogtál. Egy tudatosan összevágott, célorientáltan lefordított, alászinkronizált uszítás az egész.


Ha értesz angolul, akkor szerintem az első két Soros interjú jelenetnél te is észreveszed a fordítási különbségeket.


[link]

2020. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 mindentudó99 ***** válasza:
62%
Sajnos én még oroszul tanultam. Na meg németül.
2020. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

#20 leninfiú, nem vagyok hallássérült, csak el van nyomva az eredeti szöveg, gondolom nem véletlenül, így te se érted, ahogy még egy angol anyanyelvű se. Az ismerős összevagdosásról ne is beszéljünk.

Nem vagy te nagy, csak egy kis vörös csótány, mint elvtársaid, akikre kellett volna '89-ben egy rovarirtás...

2020. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 mindentudó99 ***** válasza:
Azért akinek egy planktonnál több esze van most nem rólad beszélek 3 másodperc alatt megtalálja tisztàn angolul is.
2020. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

21

Csak annyit kellett volna tenned, hogy a csatolt videó alatt a youtubon magán csatolt EREDETI angol videót nézed.


Amiből látnád, hogy mekkora szégyen nekünk, igazi magyaroknak, hogy szerte a világon Soros "hungarian-american"-ként ismert -hírhedt-.


Hát miért nem érthető, hogy mit mond, amikor azt mondja, hogy ő 2, az egyik, aki "amorálisan" playing for money, a másik, aki TRYING (!!!!) to be moral.

Aztán fejtegeti -egyik mondatával ellentmondva a néhány perccel későbbi másik mondatának-, hogy egyrészt nem felelős a pénzszerzése miatti "social" következményekért, másrészt pedig, hogy társadalmi hatásokat tud előidézni a pénzügyi akcióival.


Szörnyű.

2020. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!