Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Annak amúgy mi értelme volt,...

Annak amúgy mi értelme volt, hogy pl a fodrász és a körmös nyitva lehet, de ha nem vásárolni, dolgozni vagy egy gyors sétára mész ki akkor megbüntetnek?

Figyelt kérdés
Mi értelme van akkor hogy nyitva legyenek ha amúgy "hivatalosan" nem is lehetne oda menni?
2020. ápr. 12. 13:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Rosszul tudod hivatalosan lehet oda menni

Más kérdés hogy senki nem fogja ellenőrizni hogy tényleg oda mész-e

2020. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hivatalosan oda menni, benne van a rendeletben
2020. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Telefont javíttattam.otthagytam majd egy másik alkalommal értementem.de ha nem mehettem volna be akkor mi értelme nyitva lennie?szóval én sem értem a logikáját.
2020. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Semmi. Az egész korlátozásnak semmi értelme nincs, azt leszámítva, hogy mindenki eladósodik és tönkremegy.
2020. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert az "létszükséglet". A cigibolt is nyitva lehet, mert az "fontos".
2020. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

gondolom azért lehetnek nyitva, hogy ne menjen még több ember teljesen tönkre; így is rengetegen kerültek kilátástalan helyzetbe, ne fokozzuk

tudod, Ceci néni meg a kopasz mentős cukik, de nem fognak bevásárolni a munkanélkülieknek...

2020. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

#5 a járóbeteg ellátás legalább olyan volumenű létszükséglet.

#6 akkor most álljon meg az élet,leálljon a gazdaság vagy nem?El kéne már dönteni.Sokkal több úgymond gyári munkás van mint kisvállalkozó.

2020. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sétálni lehet, nem büntetnek érte, kivéve, ha csoportban teszed
2020. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Ennek semmi értelme amúgy a kis boltba egyesével mehetsz be a multiba meg annyian vannak hogy nem lehet be jutni....
2020. ápr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel NEM kijárási TILALOM van, hanem csak kijárási KORLÁTOZÁS, ezért sétálni, a lakást elhagyni lehet, de másokat el kell kerülni!
2020. ápr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!