Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez is hatalmas eredmény hogy...

Ez is hatalmas eredmény hogy a semmiért gürcölnek az magyarok?

Figyelt kérdés

Körül lehet nézni hogy a gyárakban mennyiért gürcölnek a magyarok.


5-600 forintért azt csinálják mint a rabszolgák. Nehogy meglássa a főnök hogy 2 másodpercre megálltál mert jön helyetted másik 10. Holnap nem kell jönni.


Pont ezért sz@rba se nézik az átlag munkást.

Nincs itt semmiféle munkaerőhiány.


A valódi jól képzett szakmunkásból van kevés. A bölcsész diplomások meg hasonlók nyugodtan mehetnek a mezőre kapálni másra nem képesek.


2020. ápr. 13. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Fáziskésésben vagy. Most jön az hogy majd osszeteszi a kezet az aki ennyel kevesebbert is munkat talal.
2020. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
*ennel
2020. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ez is hatalmas eredmény. Én 2000 forintot kapok egész napra, és elégedett vagyok.
2020. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lazy Lover ***** válasza:
68%
a kormány szerint igen... de várj most még kevesebbért fogsz dolgozni a kamu válság miatt....
2020. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
De nem hatalmas eredmény, hogy pl. jelen helyzetben is a magyar ilyenkor is gürizhet, külföldön meg mindekinek fizetik az állásidőt a kipcsak rabszolgák verítékéből?
2020. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez a magyarok választása. Ha az átlag magyar nem érné be a gyári melóval, akkor ötletekkel rukkolna elő, vállalkozást indítani. De beéri vele. A lényeg, hogy legyen pia utána.
2020. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én nem annyiért dolgozok.


Máshol ennyi sincs? Dehogynem.


Bár az igaz hogy tényleg az a szöveg megy hogy "örülj hogy dolgozhatsz"


De azért 1-2 ember jobban örülne annak ha normális bért kapna.

Bár a magyar munkáltatók szerintem ingyen is dolgoztatnák az embereket ha legális lenne.


A minimálbér valami 100 forint. Ugyanez a lipsifertő országokban 4x ennyi.

2020. ápr. 13. 15:01
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Most majd még kevesebbért fognak. Ez az amit nem fognak fel ésszel a maradjotthonozók, hogy miattuk nem lesz munka, aztán mindenki örülhet, ha éhbérért elmehet rabszolgának.
2020. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Igen, ez is hatalmas eredmény. Én 2000 forintot kapok egész napra, és elégedett vagyok."


Látom, nagyon megy egyeseknél a lypsy luxus! Én napi 1600-ért dolgozom és annyival is beérem!

2020. ápr. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 árokpart ***** válasza:
7-es. Pontosan erről van szó.
2020. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!