Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a karantént miért nem...

Ezt a karantént miért nem alkalmazzák influenza járványnál?

Figyelt kérdés
Aki megvan fázva két hétig kötelezően otthon kell maradnia, sehova nem mehet, senkivel nem érintkezhet.
2020. ápr. 13. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem ez történik? Az orvos nem ír ki betegszabadságra vagy mi? :D
2020. ápr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 belapus ***** válasza:
32%
Az influenzával szemben némi védettsége van az emberiség nagyobbik részének a spanyolnátha óta.
2020. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Mert nem osszehasonlithato az influenzaval.
2020. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

#3

Tényleg, mivel az influenzába sokkal többen halnak meg.

Egyes szakértők szerint Olaszországban 6 millió fertőzött is lehet. Ha ezzel a számmal számoljuk a halálozási arányt, akkor még az 1%-ot se éri el. 1/3 százalék.

2020. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4-es


De nezd azt is, hogy kb 4 honap alatt (eddig). Az influenza is szed ennyit csak 4ev alatt. (caak mondtam egy evet)

2020. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt most nem a vírus a lényeg, hanem a pánik által keltett szándékos gazdasági összeomlás.
2020. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5

Nem 4 év alatt. Az előbb mondtam, hogy az influenza halálozási aránya magasabb. Miért olyan nehéz ezt felfogni?

Csak Magyarországon több mint tízezer ember hal bele minden évben az influenzába.

2015 januárjában pl 13171 magyar halt bele az influenzába. Igen, egyetlen hónap alatt ennyi magyar halt bele az influenzába.

2020. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

én sem értem, miért vannak ennyire ráizgulva erre a koronára

oké, aki idős, vagy beteg, az #maraggyonotthon, de miért kell tönkretenni egy egész országot álintézkedésekkel?

2020. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

#7

Kérek forrást honnan ez az adat

2020. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!