Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt írták egy hónappal...

Akik azt írták egy hónappal ezelőtt, hogy a koronavírus csak egy ártalmatlan kis influenza azok hol vannak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 19. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Itt vannak, és igenis az. Az egész a Soros műve. Ne csak nézz, láss is.
2020. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már a spájzban.
2020. márc. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Itt vagyok tündérkém. De nem hinném, hogy olyan komoly mint egy influenza, szóval akkor túloztam, most már elismerem.
2020. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Az emberek 80% -nak tünetmentes.

Az igazolt fertőzöttek, abból is nyugdíjas korosztály ahol jelentős a halálozás.

Az influenzán nem igen esnek át tünet nélkül az emberek.

Szezonálisan 40 ezren mennek orvoshoz vele, és havi 2-3 ezren halnak bele a szövődményeibe, csak nálunk évente!


Annyiban veszélyesebb, hogy nincs oltás ellen, így a veszélyeztetettebbek nem tudják vissza utasítani ennek az oltását is.

2020. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Én itt vagyok.


Melyik a jobb?


1. 2 hónap alatt átmegy rajtunk a vírus és kb mindenki megbetegszik. A dohányzó 80 éves nyugdíjasok meghalnak, a többiek meg a vírus levonulása élik tovább a megszokott életüket.


2. Teljes karantén 3 hónapon át, miközben a megbetegedettek száma fokozatosan növekszik. Közbe teljesen tönkremegy a gazdaság, a pénz már nem ér semmit és munka sincsen. 3 hónap után az emberek éhezni kezdenek és elkezdődnek a fosztogatások/lázadozások. Először csak tömegoszlatás lesz éles lőszerrel, majd a városban megkezdődik a fegyveres harc a katonák és a felkelők között. Közbe a felfordulásban a járvány megint terjedésnek indul és ugyanúgy elkapja mindenki.

2020. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Ahol lefolyt már és vége van,ott mekkora a mortalitás semmi
2020. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Itt vagyok. Ha a kockázatos csoportot kiszűröd, akkor még influenza sem. Ezért kellene kiszűrni a kockázatos csoportot, a többieket pedig hagyni élni.
2020. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Most is ezt mondják.
2020. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, mert bezárták az OPNI-t már bezárták.
2020. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! Mondj egyetlen egy területet,ahol influenza szezon is szokott lenni és eddig többen haltak meg a koronától,mint influenzában!
2020. márc. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!