Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc kormányzása...

Gyurcsány Ferenc kormányzása alatt miért nem volt ennyire közönséges és káromkodós a sok újságíró? Megnéztem egy 2010 előtti magyar híradót, Hír TV-t, atv-t, és akkoriban még mindenki többé kevésbé kulturáltan eltudta mondani a véleményét.

Figyelt kérdés
Gondolom ehhez a fideszes TOP gyűlölködőnek Bayer Zsoltnak is szerepe van.

2020. ápr. 15. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%
Az MSZP-SZDSZ kormányok alatt a köztévén azt híresztelték Orbánról, hogy veri a feleségét és lóval hál. Ez sokkal jobb az, hogy elmondják hogy nyilvánvalóan iszákos Feri ? 😄
2020. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
29%

Káromkodós újságíró 2010 előtt?

Miniszterelnök:

-"Hogy nem kell lehajtani a fejét ebben a qva oszágban,hogy nem kell beszarni Orbán Viktortól"

-Hogy megérették-e miről szól ez a qva ország stb....

2020. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A heti hetesben rendszeresen voltak kritikák a baloldal irányába is. Igaz,jól írta valaki,hogy balra húzott,de nem volt sem alpári,sem sértő,sem rasszista . Igazából még a nagyanyám,akit nem érdekelt a politika ő is nézte és röhögött .

A Bayer Zsótin ki tud nevetni ? Mert azt embernek nem nevezném .Ahogy őt sem,a heti hetesben meg olyan emberek voltak többnyire,akik letettek valamit az asztalra.

https://www.youtube.com/watch?v=ls7fhjFE60g


itt egy példa szemléltetésképp,a mai napig emlékszem,hogy megrökönyödtem amikor a heti hetesben felolvasták ezt a cikket. Ma már semmin nem tudok megrökönyödni, csak olyan szintű undor fog el,hogy elmondani nem tudom az ilyen Bayer féléktől,és rosszul vagyok a gondolattól,hogy az emberek akik otthon nézik az ilyen és ehhez hasonló műsorokat egy levegőt szívnak velem.


És ennek semmi köze Gyurcsányhoz , tőle is hányok . Ilyen szellemi mélységekbe semmiféle médiának nem kéne lesüllyedni,mint ami most megy a nemzeti adókon

2020. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!