Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más családjában is komoly...

Más családjában is komoly ellentéteket szül a politika?

Figyelt kérdés

Nálunk sajnos igen. Régen kedveltem politikai pártokat, de 10-12 éve már egyiket sem, mindegyiknek látom a rossz oldalát sajnos. Anyukám és nagymamám elvakult rajongók. Még kép is van kint az egyik vezető politikusról a mamámnál. Az egyik vállalkozó neki a legnagyobb példakép, aki munkát adott a magyar embereknek, különben mindenki az utcán lenne éhen-szomjan. Nincs is ezzel baj, szeresse akiket akar.

A gondom az, hogy nem telhet el családi ebéd anélkül hogy ne hoznák fel és ne vesznenének össze ilyenek miatt. Pedig évek óta szóba se hozom! Mondok példát 1-2 évvel ezelőttről: “Fiam, miért 2 óra alatt értetek ide? Időben kellett volna indulni”. (Anyuka, időben indultunk, csak már hónapok óta nincs befejezve az autópálya felújítás, lassan lehet jönni) Ez a véleményem. Erre Anyám nekem támadt hogy mit képzelek én hogy a pártját szidom és a vezetőjét (semmi ilyet nem mondtam) és hogy a TV-ben mondták hogy így meg úgy, én ne mondjak hülyeségeket. Különben is a vállakozó csodás utakat épít, nem olyan selejteket mint eddig bármikor csináltak. Mindennel kapcsolatban politikát sejtenek és veszekednek! Kérdeztem őket hogy vannak most? A válasz az volt, hogy most csendben kell lenni és azt csinálni amit mondanak nekünk. Amivel én is egyetértek, csak nem ezt kérdeztem, hanem hogy hogy vannak? Sajnos van családtag aki már el se jön az ünnepekre emiatt. Engem tökre nem érdekel a politika, de mindenből azt hozzák ki.

Mamám mindig szeretett engem, kedves volt velem, erre múltkor mondtam valamit a saját munkámmal összefüggő gazdasági dologról, amire azt mondta, hogyha mégegyszer mondani merek valamit a kedvenc politikusára, akkor soha többet ne tegyem be a lábamat a házába!

Nem is mondtam az emberre semmit az ég világon, nem stílusom amúgy sem szidni senkit. Amúgy már a politikai híreket se nézem hónapok óta! Másnál is van ilyen bármilyen politikai párt-ember irányába? Már utálok hazajárni kb emiatt.



2020. ápr. 16. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Trollgyanús kérdés :)
2020. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem az. Az igazat írtam le a saját családomról.
2020. ápr. 16. 09:51
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk nincs ilyen, egységesen utáljuk a f... szóval az egyik pártot.
2020. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Pista te vagy az? Menj már ki a szobából...
2020. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Harmat gyenge trollkodás!

Tényleg csak ennyire futja?

2020. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

A kérdező sajnos, válós helyzeteket írt le!

Nagy az isten állatkertje!

Orbánék soha nem látott mértékben hülyítették el az embereket.

2020. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Nekem mindkét nagybátyám ez a "régenmindenjobvót" típus és akármelyiket látogatjuk meg vagy jövünk össze családi ebédre, állandóan előkerül, hogy milyen csúcsszuper volt a 70-es évek, meg hogy bezzegrégen a fijatalok tisztelték az időseket és még tegeződni sem volt szokás, mert akkor mindenki magázta a szüleit és most is az kellene, meg ezek a számítógépek is csak elroncsák az embereket, meg sorkatonaság is vót régen, az is nagyon jó lenne most is, meg ezek a maji fijatalok, milyen a hajuk, milyen a ruhájuk, há milyenek mán ezek, már asse tuggyák ezek, hogy fijúk-e vagy lányok, meg mán ezek önvezető autókat akarnak, bezzegrégen még mindenki magának vezette a kocsit és régenmindenjobvót...


Úgy elbólogatok nekik, meg vigyorgok, de belül mindig sírni szoktam.

2020. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Ja, még annyit, hogy apám nővérének a férje nagy DK-s kádárista, aki utálja Orbánt és a Kádár-rendszert akarja vissza, anyám bátyja meg mániákus fideszes, aki állandóan mocskoskomenistázik, de körülbelül 90%-ban azt böfögi fel, amit a másik, komcsi nagybácsi is szokott. Abban nagyon egyetértenek mindig, hogy a majifijatalok kb. dögöljenek meg és az országot vissza kellene fejleszteni a múltba, mert régenmindenjobvót, de amikor a 10% különbséghez érnek, akkor elszabadul a pokol az asztalnál...
2020. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

"Orbánék soha nem látott mértékben hülyítették el az embereket."


Nem Orbánék csinálták, ezek mindig is ilyenek voltak. Orbán maximum csak az élére állt az egésznek és biztatta őket, hogy bátran legyenek ilyenek, azoknak meg tetszett és beálltak mögé.

2020. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es:

"ezek mindig is ilyenek voltak"


Igazad lehet, mert hülyíteni is csak azt lehet, akinek meg van hozzá az adottsága.

2020. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!