Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Gergely hogyan került...

Gulyás Gergely hogyan került ilyen fiatalon ilyen komoly pozícióba?

Figyelt kérdés
Mielőtt még jönne vki hogy nem fiatal, de igenis az. Pláne a többi kulcsemberhez képest.

2019. okt. 4. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Értelmes és tehetséges, így.
2019. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
A fideszbe bárki beléphet. Onnantól kezdve pedig csak az számít, hogy gondolkodás nélkül, gerinctelenül kövessék a fentebbről származó utasításokat. Ezt Gulyás megtette, msot itt tart.
2019. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Valakinek a valakije, vagy tudta mikor ki alá kell nyalni.
2019. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy az elődje Lázár Jani is.
2019. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerű: kellenek a Fityeszbe fiatalok is, ha már az eredeti nevük FIATAL demokraták szövetsége. Hiszen ha csak Orbi maradna a többi haverjával, akkor kénytelenek lennének magukat átnevezni Vidisz-re (Vén Idióták Dilettáns Szervezete)
2019. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lázár Jani annyira nem volt fiatal már de nyilván ő is mindig jó pozícióban volt. Viszont hiába tehetséges volt mennie kellett. Nekem ne mondja senki h csak azért lépett le h a családjával legyen többet.

Az pedig valóban igaz h ezektől az emberektől sok időt elvesz ez a "hivatás". Menni kell mindig sok helyre hétvégén is vagy este is akár.

De nehogy azt gondolja vki h azért mondom mert sajnálom őket

2019. okt. 5. 08:01
 7/10 anonim ***** válasza:

6

Szerintem meg biztos azért ment vissza Vásárhelyre. Nem is lakott Pesten, minden nap vezetett oda-vissza. Volt is valami baja belőle.

Egyszerűen hiányzott neki a családja, a felesége, a gyerekei, meg a szülei. Van ilyen.


Gulyás meg egyre oldottabb, szimpatikus. Jó választás volt, nem könnyű a feladata, meg lehet nézni, hogy mit izélgetik egyes újságírók.

2019. okt. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyira nem fiatal azért. Én utálom a fideszt, de tény, hogy Gulyás a konszolidáltabb, vállalhatóbb figuráik egyike. Ellentétben Rogánnal, Kósával, Németszilivel, Farkas Flórival, stb-vel.

Amúgy én furcsállom is, hogy 38 évesen fideszesként nincs még 3 gyereke legalább.

2019. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most azért furcsallni h a mai világban egy tanult okos karrierista embernek nincs gyereke... Inkább mondom az a furcsa h ilyen fiatalon már ilyen fontos és komoly pozícióban van. Mert lehet itt mondani h nem olyan fiatal de igenis az. Nézd meg h a többi miniszter hány éves. Meg a mai világban egy 38 éves ember nem öreg sőt.... Na meg tavaly amikor megkapta akkor 36 37 éves volt
2019. dec. 7. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Orbán 35 évesen lett miniszterelnök. Na, az más, őt akkor megválasztották. Gugerit csak kinevezte a don.


Amúgy, ne érts félre, én szerintem nem szégyen, hogyha valakinek nincs gyereke ennyi idősen, csak ők ugye ezt kommunikálják ezerrel.


A többi miniszter amúgy meg megöregedett. Varga Mihály 36 évesen lett pénzügyminiszter 2001-ben. Kövér 1998-ban 39 évesen lett "polgári titkosszolgálatokat felügyelő tárca nélküli miniszter". Egyedül Pintér az öreg, de ő már akkor is komoly múlttal rendelkezett. Egyesek szerint az alvilághoz is van nem kevés köze.

2019. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!