Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Svéd csere diákok megmentettek...

Svéd csere diákok megmentettek egy kutyust akit bezártak a náci rendőrök az autóba? .

Figyelt kérdés
[link]

#svéd #Belgium #2020 #rendőrautó #mintaértékű beilleszkedés
2020. ápr. 16. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Annyira leszarom, hogy meg sem nyitottam a linket.
2020. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
17%
Micsoda újdonság. Hülyék vannak a Földön, azt akarod mondani? Igen, tudjuk, mindenhol vannak. Jaj, most magadra vetted. Na mindegy. 🤷‍♂️
2020. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Svéd cserediák = magyar kisebbség?
2020. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

3-as:

"magyar kisebbség?"


Hogy mi?

2020. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

#1, csak a kedvéért megnéztem.

Fiatalok rugdalnak egy egy nagy terepjárót.

Se svéd, se cserediák nem szerepel, de még náci rendőr se.(arra én is kíváncsi voltam)

Ez hozzászólás a sok közül:


Yep. Belgium is finished. Sharia law will follow

2020. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy átlagos nap a fejlett nyugaton, ahol épp rendőröket vernek csoportosan a migránsok:D
2020. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
#6 Vernek így mindenféle népek mindenféle népeket. Semmi újdonság nincs ebben, kismillió ilyen hülye van a napvilágban. A cigók ennél sokkal szebbeket produkáltak a Maunika Showban. 😂🤣 Na akkor el lehet képzelni, hogy a valóságban mi folyik, pl. egy áltagos este náluk. 🥴🤕
2020. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#6-os bocsi mikor láttál olyat ,hogy "cigók" rendőrautót vernek szét?


Persze mindenre van egy kifogás és elterelés tudom.

De ha ezt és az ehhez hasonló videókat te a Mónika Show-hoz és a benne levő cigányokhoz hasonlítod akkor gratulálok.

2020. ápr. 16. 14:37
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nekem ne papolj hülyeségeket, mert nem érdekel.


De mondok egy példát, hátha tanulsz belőle, egyszerű példát, mert látom egyszerű ember vagy, aki már bevette a maszlagot.


Ha én felrakom napi szinten 7-8 videót arról, hogy a klotyón trónolsz, mindenki azt fogja hinni, hogy csak "elfosod" a napot, ezt csinálod egész nap, semmi máshoz nem értesz, csak a $z@ráshoz.


Érted? Az élet, ahogyan az emberek is, nem csupán fekete vagy fehér. Hülye van mindenhol, ahogy normális ember is.


Bocsánat, de ettől egyszerűbben ezt nem lehet leírni.

2020. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es.


"Kérdező, nekem ne papolj hülyeségeket, mert nem érdekel."


Megosztottam egy videót ezen mi a hülyeség?


" egyszerű ember vagy, aki már bevette a maszlagot."


Kifejtenéd milyen maszlagra gondolsz?(Nem vagyok fideszes,nem olvasok kormánypárti lapokat/cikkeket stb stb)


"Ha én felrakom napi szinten 7-8 videót arról, hogy a klotyón trónolsz, mindenki azt fogja hinni, hogy csak "elfosod" a napot, ezt csinálod egész nap, semmi máshoz nem értesz, csak a $z@ráshoz."


Oké szép szint.


"Az élet, ahogyan az emberek is, nem csupán fekete vagy fehér.Hülye van mindenhol, ahogy normális ember is."


Igen ez így van,mindenhol vannak hülyék,és normálisak,nem szabad mindenkit be skatulyázni és egyből elítélni.

2020. ápr. 16. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!