Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Svéd csere diákok megmentettek...

Svéd csere diákok megmentettek egy kutyust akit bezártak a náci rendőrök az autóba? .

Figyelt kérdés
[link]

#svéd #Belgium #2020 #rendőrautó #mintaértékű beilleszkedés
2020. ápr. 16. 11:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
57%

#20 Szerintem meg ne beszélj olyasmiről, amiről fogalmad sincsen. Mint írtam is, ha olyan veszélyes lenne nyugat, senki sem menne oda, nemhogy százezrek.


Mondanám, hogy vegyél egy töri könyvet a kezedbe...de minek? Úgysem fogsz...

Inkább nézd meg Szabó István filmjét, "Sunshine". A leghíresebb magyar rendező, sok magyar színész is van a filmben. Láthatod milyen emberségesek voltunk mi magyarok a 2. világháborúban a magyarokkal. Aztán te is magyarázd el azt, hogy miért kellett ártatlanul meghalniuk azoknak a szerencsétleneknek. Várom!


Mire célzom? Lehet itt mutogatni, de előbb mindenki magára mutogasson.

2020. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező


Én jelenleg Németországban élek, de éltem majd egy évig Belgiumban is. Mindkét országgal kapcsolatban csak pozítiv tapasztalataim vannak.


40 millió? Most ugye csak ugratsz?

Vegyük Belgiumot pl., 1970 -ben a lakosság száma: 9,66 millió. Jelenleg: 11,46 millió. 50! Évről beszélünk, nem 20, mint amit te is említettél.


Figyelj, látom nem vagy olyan, mint a lakosság nagy része, akik csak vakon követik a többieket a sorban. Tudod, hogy nem mindenki egyforma. Szerintem egy vallástól sem kell félni, egyiket sem kell támadni, hanem a sajátunkat kell erősíteni (már ha van!).


Azt hiszed a németek nem tudnak hülyén viselkedni (Vagy bármelyik másik nép persze)? Nem tudnak törni-rontani? Ohhhh láttam én már foci meccs után németeket kocsit "bontani". 😂 Pont úgy, mint ezek a te videódban. De azt mi értelme lenne leadni a magyar tv-ben? Nem mingráncs, nem szolgál eszközt a politikában.


Én külföldön sosem félek, nem látok okot rá. Amikor kijöttem, tartottam egy kicsit pár dologtól, azt bevallom. (Vajon mi miatt? - belénk verték, azért! ) De minden félelem elszállt. Viszont ha haza megyek, nem mászkálok este már az utcákon. Érdekes. Hogy miért? Mert itt (Németország) este járok futni, erdős részeken is, de soha nem félek. Ha megyek haza, akkor általaban Debrecen az úticélom, ugyanis nem messze lakom Debrecentől. Hát mit mondjak, mikor a romák a vonaton, vonatállomáson, állomás előtt és körül, a városban kerülgetnek mint a dögkeselyűk... itthon érzenm magam. 🤦‍♀️ Aztán minden 2 perben jönnek kéregetni, s mikor játszanám a turistát, hogy nem értek magyarul, elmondja nekem németül is a szöveget. Arra van esze, hogy megtanulja, de arra, hogy dolgozom, már nincsen... Akkor ha felállok és kiindulok az állomásról, hirtelen már nekik is menőkéjük van, gondolom érted, hogy zsebeskedni akarnak... Emiatt rendesen hányingerem van, mert tőlem külföldön senki sem kért egy centet sem soha, letudok úgy ülni az állomáson, hogy nyugodtan eltudjam fogyasztani a szendvicsemet. Lehet ezek neked kis dolgok, de én szégyellem. Azt, hogy ilyen lusta emberek vannak és azt is, hogy az állam ezt megengedi. Ezek a valós problémák.

2020. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!