Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is érzitek, hogy kezd...

Ti is érzitek, hogy kezd lassan ereszteni a korona lufi?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 13:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Én is fásultságot érzek sajna. 5. hete vagyunk elzárkózva, napi séta, bringa azért van, mert nem kertes házban lakunk. De míg 2 hete állandóan a híreket néztem, már napok óta rá sem keresek a vírusra, op. törzset sem nézem, teljesen belefáradtam, s látom, hogy a fiam is. Ingerszegény helyzet, az egyszer biztos. Szóval éldegélünk, keveset mászkálunk, de már nem paráztatom magam és mást sem. Konkrétan érdektelen lettem sajnos. :(
2020. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
28%

Az a vicces hogy egy hónappal ezelőtt pontosan erről próbáltunk beszélni.

De akkor azért vertétek az asztalt, hogy azonnal legyenek bezárva az iskolák, azonnal legyen határzár, karantén totál elszigetelés mertmindmeghalunk!!!!

Próbáltam én is meg sokan mások is magyarázni, hogy még túl korai, még nem kell a hiszti, még nincs akkora baj és ha elsietjük akkor mire tényleg fontos lenne, már mindenki belefásul az otthon létbe és felrúgja az egészet.

Itt is van. Most ugyanazok akik pár hete követelték a karantént, iskolabezárást, most ugyanolyan hangosan követelni kezdik az ellenkezőjét és ugyanúgy próbálnak mindenkit befolyásolni hogy megtegyék.

Szerencsére ennél értelmesebb emberek ülnek ott ahol dönteni kell róla és nem lesz elsietve.

Mert nem "kezd ereszteni a korona lufi", csupán végre észreveszitek, hogy nincs világvége - ahogy próbáltuk mondani az elejétől.

DE BAJ VAN, NAGY BAJ, csak SIKERES volt a járvány LASSÍTÁSA. nem múlt el a veszély, csak nem következett be az a katasztrófa, ami máshol igen, mert nem vették komolyan, hogy baj van. Ezért meg kell tartani ezt a sikert, meg kell tartani a járvány ilyen lassú terjedését és nem kidobni minden erőfeszítést a kukába azzal, hogy most világvége helyett járványvégét kezdtek hallucinálni!

Nincs vége! Csak nem lett akkora katasztrófa mint lehetett volna. Ne csináljatok belőle világvégét csak mert nem bírjátok a seggeteken!

2020. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%
Én sosem követeltem az iskola bezárást és a maradjotthont, ettől függetlenül fásult vagyok.
2020. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#12


Ha rajtam múlna itt semmi korlátozás nem lett volna soha. Szóval ezt benézted.

2020. ápr. 16. 19:29
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig bírta a média fenntartani az érdeklődést, most már csak simán mindenki unja, nem feltétlen a vírust, hanem hogy minden erről szól. Egy filmet nem lehet anélkül meglesni, hogy ne vágnának ki egy plecsnit valamelyik sarokba, hogy maraggyá otthon...
2020. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!