Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Mi a véleményetek...

Ellenzékiek! Mi a véleményetek azokról az ultrakonzervatívokról, akik mármár megszálottak?

Figyelt kérdés
Én beszéltem eggyel és mármár kiakadtam. Azt állítottam hogy amióta Orbán van azóta már rég elértük Skandinávia és Franciaország szintjét és hamarosan már elérjük Ausztira szintjét is. Hát én majdnem szétrobbantam, a röhögéstől. XD Mi a véleményetek az ilyenekről??

2020. ápr. 19. 01:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Azt állította ő. Nem én, bocsánat elgépeltem.
2020. ápr. 19. 01:04
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem a kérdésednek mi köze van a konzervatívokhoz, trollkodásnak meg túl gyenge
2020. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de a kérdésed alapján úgy tűnik lövésed sincs arról mi a konzervativizmus.
2020. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez ultrakonzervativizmus, azaz egy szélsőjobboldali eszme. A FIDESZ is hasonló elveket vall.
2020. ápr. 19. 01:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge trollkodás. Az ultrakonzervatívoknak és az ellenzékieknek is ez a véleménye rólad.
2020. ápr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
A konzervativizmus nem szélsőjobboldali eszme. A fidesz sem szélsőjobboldali, bár az lenne...Én szélsőjobboldali vagyok, igy tudom...
2020. ápr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Háháhá nagyon vitces de tényleg!! XD:DD
2020. ápr. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Elértük, igen.


Elértük azt, hogy az összes megfojtott, bezárt és földig dózerolt magyar gyár helyén ezen országok gyárai és ahova csak nézel ezek termékei állnak. Ki is lehetne rakni lassan valamelyik másik ország nevét a Magyar- helyett. Sikeresen elértük. Elértük, hogy mi vagyunk az NSZK hátsókerti vécéje. Ahol a lakosság fele tervezőmérnöki diplomával vécét pucol itt, vagy inkább az előkertben. És ha épp teríteniük kell a túltermelt semmire se kell cuccot, akkor kedves bábkormányunk legvidámabb barakként automat vesz mindent. Van az a kenőpénz. Hátha megfullad még tőle az utolsó magyar pöcökgyár is. Lehet aztán erről filozofálni, hogy ez miféle rendszer. Egy biztos. Nemzeti és nacionalista vonaltól ilyen rohadt messze még nem állt ez az ország, mint most nemzetféltő nacionalistáink alatt.

2020. ápr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem csípom őket. Olyan gizdák, meg mittomén. Nem csípom.
2020. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fidesz, mint szélsőjobboldali? :))))


Könnyesre röhögöm magam! A "szélső jobboldalon" a legutolsó figura is milliószor különb ember mint a fidesz vezérkara együttvéve.

2020. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!