Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum egyed tagjai csak...

A Momentum egyed tagjai csak nekem tűnnek felkészületlennek?

Figyelt kérdés

Néztem több interjút is velük (pl. Fekete-Győr Andrással), a válaszaik alapján úgy látom, hogy néha belezavarodnak abba amit mondanak és a kormánykritizálás is inkább csak olyan színvonalon meg, amit bárki össze tudna dobni néhány cikk elolvasása után. Egy komolyabb vitában szerintem nem lenne esélyük, ahogy például gazdasági szempontból sem megvalósítható néhány víziójuk. Nem minden tagjuk ilyen, például Kerpel-Fronius Gábor már sokkal inkább felkészültnek tűnik.

Alapjában véve szimpatikusaknak tűnnek, a korrupciót talán csökkenthetnék, de a vezetőiktől elvárható lenne egy jóval nagyobb tudás ahhoz, hogy kormányon megállják a helyüket. Csak én látom ezt így?



2020. ápr. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha többet nézel kormányzati és/vagy kormánypárt képviselői nyilatkozatokat,akkor egyensúlyba kerülsz.


Nem fog feltűnni a felkészületlenségük,mert mindegyik mellébeszél.

Aki tudhatná(kormány),az torzít vagy felelősséget hárít.(vagy fingja sincs... :)

Aki pedig "szeretné" tudni (ellenzéki) az csak beszél a nagy "semmibe"(nem sértés!) mert hivatalosan semmiféle adathoz nem fér hozzá.Azokat ki kell perelni az illetékesektől.

(transzparencia...F**zt!)

2020. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább hebrencsek.
2020. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Komolytalanok! Éretlenek...
2020. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiatalabb tagjaikat érzem felkészületlennek. Ez látszott is a partizán által szervezett vita műsorban.

Amúgy javaslam annak megtekintését. Az EU-s választásokkor hívták meg a pártokat és egész sok vita volt. Szerintem ott a momentum nevesebb tagjai jól helytálltak.

Az egyik helyre egy nagyon fiatal, tapasztalatlan srácot küldtek. Rajta látszot, hogy még szokatlan neki a helyzet és nincs erre felkészülve.

2020. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak neked. Komolytalan banda.
2020. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!