Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen megemlékezés és fellépé...

Milyen megemlékezés és fellépés lenne méltó a magyarellenes trianoni évfordulóra?

Figyelt kérdés

Idén lesz a századik évfordulója a trianoni szélsőséges magyarellenes megnyilvánulásnak, amelynek következtében rengeteg magyar vesztette el vagyonát, hazáját, családját, családtagjait, életcélját, földjét, életét.


Nagyon sok magyar ember ment tönkre és halt meg Trianon miatt. A legszörnyűbb az, hogy ez a széz évvel, legalább száz évvel elindított magyarellenes tett a mai napig is pusztítja, irtja a magyart, illetva bárkit, aki magyarnak vallja magát, magyarországhoz tartozónak mondja, érzi magát. Ezt nem kell megmagyarázni, hiszen tudjuk, hogy például a Felvidéken, Kárpátalján, Romániában, a Délvidéken hogyan bánnak, bántak velünk. Nem is beszélve arról, hogy a délszláv háborúban hány ezer magyart gyilkoltak meg faji, ertnikai tisztogatás céljából. Száv év eltelte óta hény százezer magyar halt meg a trianoni magyarerllenes döntések miatt? E magyarellenes döntések célja pedig a magyarság pusztítása volt. Mely ma is történik, s pl. Franciaország hallgatólgos beleegyezésével folytatódik is. Vagyis szándékosan, de folyamatosan irtanak minket. Szerintem nem szabad tovább várni, közösen fel kell lépni.Egyszerre.


Kérdés, hogy Ausztria mennyire vonható bele ebbe a kérdésbe? Ausztria is sokat tehetnec ezügyben. Mivel elméletileg a Monarchia visszaállítható lehetne, s rengeteg kárpótlást is lehetne kérni, valamint jogi és politikai orvoslatot.


Nem is beszélve Trianon zsidó áldozatairól, hiszen rengeteg eredeti magyarországi zsidó ment tönkre, vesztette el családját, rokonait, földjét, vállalkozását.



2020. ápr. 21. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

"jogi és politikai orvoslatot"


A magyargyűlölő EU-tól ne várj semmi ilyesmit.

2020. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Csatlakozom az egyeshez! :DD

Köszi egyes!! Ennél jobb választ nem fog kapni a kérdező! :D

2020. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
#1 xDDDDDDDDDD
2020. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Csoportos meditáció.Segít elengedni akár 100 èves sèrelmeket is.
2020. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországhoz nagy M. Ennyit a magyarkodásról.
2020. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan meddig kell olvasgatnunk a hasonló "hazafias" kérdéseket?

Értem én...

Nem tetszik felfogni hogy háborúban a vesztes,vesztesek közül, a csatlós nemzet miben felelős.

Szörnyű hogy megnyirbálták a monarchiát!

(Belegondolni is "szörnyű" hogy mi lenne most a "nagy" V4-ek nélkül.Hát kikkel takarózna a kormányzatunk?!?)

2020. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ezen a jeles napon, menj ki a Pilisbe, az ország szívcsakrájához és vonulj be az erdőbe egy szál tarsollyal, egy kereszttel és egy üveg pálinkával.

Keresd meg az erdő legmagyarabb pontját, ott rajzolj egy nagy kettős keresztet és kezdj el a mellett piálni, ameddig meg nem jelenik neked a turul madár és végig nem vezet egy spirituális utazáson, aminek a végén, felveheted a kapcsolatot a szíriuszi-ős magyarok szellemeivel.

Mikor visszatérsz az spirituális utadról, te leszel az Avatár, és 100 év után felszabadíthatod az elkobzott földeket a Tűz ura Soros karmai közül!!!!


Nahh szerintem ez tök jó program lenne xD

De ha ez az Avatar verzió nem begyere, előadhatom Kung Fu Panda és Naruto verzióban is xD



Bocsesz de viccen kívül, ez a trianon téma már annyira elcsépelt hogy egyszerűen nem tudom komolyan venni.

2020. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Naruto-t!!!

Csak még abban a stílban!!!

Naaa...!!!

:)

2020. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok minden véleményre, elolvasom.
2020. ápr. 22. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!