Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottatok már nano vakcináról?

Hallottatok már nano vakcináról?

Figyelt kérdés

Valami kis robotok a szervezetben ami ha virust észlel akkor az immunt serkenti h ellenanyagot termeljen. Így nem is kellenek majd gyógyszerek.Legalabbis így lesz meghirdetve,meg úgy h milyen jó lesz mert mindenki megvedheti a gyerekét.


Csak ez össze kötve a G5-tel és forditva is tudjak működtetni...

Idegrendszeri bajok,hormon bajok,imnun nem működik jól...


Mondjuk már ott bűzlik az egész ha nem kellenek majd gyógyszerek,akkor a gyógyszergyártók miből profitalnak? Meg jolelkuen mindneki megkapja ingyen...


[link]


[link]


2020. ápr. 21. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Erdekes h magyar youtubon nincs rajta...
2020. ápr. 21. 20:35
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Kezdődik az elmebaj. :D
2020. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Már megint egy összeesküvés mániás... Ez egy ötlet, nem egy megvalósított "gyógyszer". És legkevésbé sem vakcina. Fogalmad sincs mi a vakcina és arról se, hogy miről beszélnek a videóban.
2020. ápr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Neked mindegy,téged már ánuszba raktak a reptiliánok ,nem kell nekem 5G meg G5 sem ,hogy irányítson a háttérhatalom .
2020. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Hallottam ilyesmiket, de ez jelenleg még erősen sci-fi kategória.
2020. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerinted hogy jut be a szervezeted be ha nem vakcinaval?


Ezt nem én talatam ki.Attól h az új tudományos dolgoktol fenyevnyire vagyunk elzárva még letezhet!


Űrkutatás, high tech,meg quantumfizika korszakaban vagyunk!

Barmi lehetseges !

2020. ápr. 21. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eldönteni, hogy komoylan ennyire konteos vagy, vagy simán a sokadik sör után jött ki, esetleg simná trollkodsz.
2020. ápr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

"Szerinted hogy jut be a szervezeted be ha nem vakcinaval?"

Éééértem! Szóval nálad minden amit injekció formájában kapsz, az vakcina! Jól van. Gratulálok.

2020. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!