Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Orbán bevallottan a járvány csúcsán indítja újra a gazdaságot, és bevallottan készül a járvány elszabadulására?

Figyelt kérdés

Melyik jobb? Gazdasági kilábalás emberáldozatokkal?

Vagy még több hónap karantén, de közben minden összeomlik az országban?


Most nem irigylek egy politikust sem :/



2020. ápr. 24. 08:28
1 2
 11/16 kokakólalájt ***** válasza:
86%
4-es, 5-ös válasz azért vicces. Persze, tejhatalmú KakaóViktor majd pont nektek akar megfelelni. Véletlenül sem a pénztárcájának megtömése, és a minél nagyobb hatalom a célja. Az egyetlen ember akinek ő meg akar felelni, az max Mészáros Lőrinc. De hogy nem a nyugdíjasok, meg a fiatalság az egész biztos.
2020. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pont azon gondolkoztam Én is hogy a csúcson inditja újra a gazdaságot,igy nem volt semmi értelme a korlátozásoknak,ezzel az erővel bérmikor ujra tudtak volna indítani!


De szerintem nem akartak kilogni sorbol ezért aztán megvérták,hogy a többi ország mit lép!


Senki nem tud semmit és egymást majmolják ész nélkül.

2020. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Na fsza megint kitoroltek amit irtam!

Akkor lesz a görbe a toppon ha a lakossag fele megfertozodik. Onnan már csak lefele mehet mert onnan már csak kevesebb fertozodhet meg.


Média megint hülyeséget pofazik.

2020. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Derék dolog ez a törölgetés.

Megpróbálják jobb színben mutogatni magukat,de egyszerűen nem megy nekik.

2020. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

#4: Kedvez a nyugdíjasoknak azáltal, hogy jövőre majd kapnak + 1 heti nyugdíjat. Ez elég gyengécske.

Most lenne szüksége pénzre, mindenkinek.

A munkanélkülieknek mivel kedvez?

2020. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
11: Mészárosnak miért akarna megfelelni? Ő csak az egyik stróman-a.
2020. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!