Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A főpolgi elvtárs miért nem a...

A főpolgi elvtárs miért nem a hajléktalanoktól mentesíti a BKK járatait a látszatintézkedések helyett?

Figyelt kérdés
Tény, hogy a hajléktalanszállók vírus gócponttá váltak, mégis tele vannak a BKK járatai, és a közterületek kéregetőkkel, akik a biztonságos távolságot sem tartják be. Miért nem ezekkel kezd valamit az örsvezető ahelyett, hogy hatástalan (reméljük, hogy nem ártalmas) alsógatya maszk hordását javasolja az embereknek?
2020. ápr. 25. 11:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az egész történet úgy kezdődik, hogy ha Karigeri jó főpolgármester lenne....de NEM! Járatritkítás a legrosszabbkor, régi szociknak komoly pozíciók és lóvé, most plusz lóvé, semmi reagálás a járványra úgy általában, de komolyan, össze vissza hazudik az idősek otthona körüli helyzetről, semmi igazi, érdemi dologgal nem állt elő, és ha ősztől nézzük, milyen komoly intézkedéseket tett, talált ki, valósított meg...semmit! Nulla teljesítmény.
2020. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Én csak annyit kértem ne általánosíts és a méltatlankodás mellett ajánlj rá valamit.


Nekem is nehéz, hogy ne általánosítsak a Fideszesekkel kapcsolatban, és ne tartsam mindet idióta, proli, birkanyájnak, de próbálkozom. Eléggé nehézzé tudjátok tenni, például te is a kérdéseddel.

2020. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz már "megoldotta" egyszer a hajléktalan-problémát: büntessük meg őket és zárjuk be. Ja, hogy továbbra is vannak hajléktalanok? Ja, hogy büntetetéssel nem lehet valakit nem-hajléktalanná tenni? Nem lehet megtiltani, hogy valaki hajléktalan legyen? Hogy a kormánynak kellene a hajléktalanokon segíteni - ahogyan ezt sok más országban teszik? Hogy a kormány tehet arról, hogy kilakoltatnak embereket az utcára? Hogy a kormány az, ami semmit nem segít a hajléktalanokon, meg sem próbál bármilyen programot létrehozni, bármilyen formában segíteni a hajéktalanoknak, hogy vissza tudjanak térni a normális életükhöz? És a fideszeseknek az a legnagyobb gondjuk, hogy emberek, akiknek nincs hol lakniuk, az utcán élnek télen-nyáron, a BKV járatokon? És természetesen ezért is a főolg. a hibás? De hogy miért van annyi hajléktalan az már meg sem fordul abban az okos fejükben. Persze tudom, hogy ezért is gyurcsány meg soros a felelős.
2020. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Egyébként FYI nem vagyok fideszes. Sőt amikor KariGerit megválasztották, még örültem is neki, hogy végre európaibb főváros lehetünk, pont ezért is háborít fel a haveri korrupció, a tétlenség, és a látszatintézkedések tömkelege. Visszaélt a bizalmammal, és meg sok százezer ember bizalmával. A kártékony főpolgármestersége pedig a teljes kormányváltás lehetőségét a 0-val tette egyenlővé.
2020. ápr. 25. 15:04
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk továbbra sem adtál megoldási javaslatot és nem reagáltál arra sem, hogy a fidesz hogyan oldotta meg a hajléktalan kérdést az elmúlt 10 évben, de mivel erre már úgyse fogsz válaszolni, akkor válaszolj már arra, hogy miért is "kártékony főpolgármestersége"? Milyen kárt okozott? Értem, hogy szerinted az ő felelőssége a hajléktalanok BKV-n utazása és természetesen biztosan az ő hibájából lettek koronavírusosak az idősotthonok lakói, de ezen kívül milyen károk is érték szegény bp-ieket miatta?
2020. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amik nem tetszenek neked, arról előre lehetett tudni, hogy bekövetkezik. A BKK-hajléktalan problémáról nem tehet.
2020. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#2, #10-nek, azaz kérdezőnek:

Ezzel a helyesbítéssel amit hozzáfűztél, már szalonképessé vált a kérdésed.


Tudod mi volt a qrva nagy probléma az eredeti kérdéseddel? Pontosabban azzal hogy megoldást keresel a hajléktalanokkal szemben?


Az, hogy rengeteg olyan, ténylegesen nem hajléktalan ember van akit a tulaj nem enged bejelentkezni az albérletbe, így papíron hajléktalan! Emberek TÍZEZREIRŐL beszélünk!


Én magam is ilyen vagyok. 10 éves lányomat nevelem együtt a párommal, munkahelyem van, szakmám van, de ha a rendőr megállít és igazoltat akkor csak egy "lakcím nélküli" lakcímkártyát tudok felmutatni! Qrva jó, nem?

2020. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!