Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az eddigi (elvileg május 3-án...

Árokpart kérdése:

Az eddigi (elvileg május 3-án vége jelen vagy múlt időben beszéljek róla elvileg mindegy nem is ez a lényeg), szóval a kijárási korlátozásoknak közbiztonsági jelentősége is van így a járvány idején?

Figyelt kérdés
A következők miatt gondolom így. Vizsgáljuk meg mit szabad most illetve mi volt szabad az elmúlt 1 hónapban a korlátozások alatt. pl. munkába járni, vásárolni plázától elkezdve bármilyen üzletben élelmiszer üzleteken kívül is délután 3-ig mindegyik nyitva lehet, fodrászhoz, műkörmöshöz menni, postára, bankba menni , benzinkútra menni, mezőgazdasági üzletbe menni stb. Amit nem szabad. pl. kocsmába vagy étterembe menni, kirándulóhelyekre menni amik többsége nyitott térben van pl. Balaton parti mólókon való sétálás, nézegelődés, de bármelyik kirándulóhelyet mondhatnám. Sok városban rendeltek el hétvégén a polgármesterek éjszakai kijárási tilalmat. Nem érdekes, hogy ahová szabad menni ott is ugyanúgy tud a vírus terjedni ha nem jobban mint ahová nem szabad menni, pedig ahová nem lehet menni ha lehetne akkor is jóval kevesebben fordulnának megegyszerre mint ahová most is lehet menni. Érdekes nem?
2020. ápr. 25. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Tanulj meg magyarul, mielőtt kiírsz valamit!

A kérdésed is értelmetlen, de a kifejtés is, mert nem tudod, hol kell használni vesszőt.


Fejezd be az általános iskolát!

2020. ápr. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Blabla
2020. ápr. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké akkor most ezt magyarul is pls.
2020. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivan?
2020. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor további jó rettegést és otthon ülést kívánok mindenkinek. Én mentem kirándulni.
2020. ápr. 26. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Én értem, amit leírtál, de mi a kérdés?
2020. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!