Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha bevezetik a kijárási...

Ha bevezetik a kijárási tilalmat Magyarországon, le fog állni teljesen a tömegközlekedés vagy csak mégjobban ritkítják?

Figyelt kérdés
Most még csak kijárási korlátozás van, de ha ezek bevezetik a kijárási tilalmat, nem tudom, hogy mit akarnak a tömegközlekedéssel, engem kellemetlenűl érintene.

2020. ápr. 26. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz itt tilalom. Most fognak majd enyhíteni... Pedig állítólag tetőzni is most fog a vírus... Kiváncsian várom a fejleményeket május elejére vonatkozóan.
2020. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem rájöttek, hogy annyira mégsem veszélyes. Ezért lehet érettségi és a korlátozások enyhítése. A kórházi ágyak felszabadítása meg nem járványügyi helyzet lehetett, hanem pénzt kellett spórolni, mert már nincs.
2020. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy hét múlva lesz tetőzés és alig van 200 fő 70+ éves halott. Ez semmi. Egy nap alatt többen haltak meg olaszba.


Nem hogy nem lesz kijárási tilalom, hanem még vissza is építenek mindent

2020. ápr. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy néz ki, hogy lesz bármilyen szigorítás, sőt
2020. ápr. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
#2 Eddig is tudták, hogy nem veszélyes, csak a gazdasági válság érdekében kellett idióta korlátozásokat bevezetni. Most úgy néz ki, van már akkora a válság, amekkorát a hatalom tervezett.
2020. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik inkább a lazítás felé megyünk, nem a szigorítás felé...
2020. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"van már akkora a válság, amekkorát a hatalom tervezett"


Mindig ezzel jöttök, de árulja már el nekem valaki, hogy miért is érdeke a világ ÖSSZES kormányának válságba dönteni az országát?

2020. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért, mert ők nem az országuk és a népük javáért dolgoznak, hanem a főnökeik parancsait teljesítik. Utóbbiak pedig, mivel ők a világ pénzügyi elitje, több okból is jól járnak a válsággal: rengeteg embernek (és országnak!) lehet uzsorahitelt adni, tönkremegy a konkurencia, lehet bennfentes kereskedelemből előnyt szerezni a tőzsdén, stb.
2020. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fortissima Finguss ***** válasza:
100%

Embörök!


Itt azt huhogják az okosok hogy az 5G rendszer mely veszélyek frekvenciákon sugároz állítólag hirtelen halált is okozhat...Mi van ha "véletlenül" összetévesztik a covid-19-cel? Akko szigorítás vagy enyhítés jöhet?? Hümmm..Itt olvastam valami szagérőtől a gykorkerdesen

2020. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!