Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a rendőrök megbüntették a kormány ellen "tüntető„Szél Bernadettet és baloldali társait?

Figyelt kérdés

A hadházy féle csipet-csapat dudálásal akart tüntetni Orbán Viktor ellen,ám azzal nem számoltak hogy szabálysértést követnek el.


Ugyanis feleslegesen tilos dudálni,a rendőrség pedig ellátva feladatát szabálysértési eljárást kezdeményeztek ellenük.


Persze a balosok egyből diktatúráztak egy sort,na meg a jogos büntetés összegét sem tudják kifizetni a képviselői fizetésből ezért már koldulnak is a követőiktől.


Link: [link]


Mi a véleményetek erről az egész dologról?


Kinek van igaza?


A balosoknak vagy a rend őreinek?



2020. ápr. 27. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Fideszes logika.

2006-ban az egész várost verték szét a tüntetők, de az tisztességes hazafias cselekedet volt a fideszesek szerint.

2020. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Soros bérelte fel Bernadettet, ezért kellett megbüntetni, mert ez veszélyes! Amúgy én is megbulntetném, pedig nem vagyok rendőr de ne térjünk el a tárgytól! Soros megint askalodnik a kormány ellen és ez veszélyes, stop soros!
2020. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen tilos, ahogyan letakart felségjelzésű motorcsóónakból bömböltetni a zenét is az, meg a körúton megállni a sajtótájékoztatót tartó főpolg.mester jelölt mellett és bömböltetni a zenét, közben feltartani a forgalmat is az, és rendőrség által felrakott kordont bontani is az és haveroknak adni a közbeszerzéseket és selejt minőségű munkát végeztetni tízszeres áron is az, és lebontatni műemlékeket is az, és fákat vágni természetvédelmi területen is az.

Sokminden tilos, mégis büntetés nélkül megtehetik egyesek.

2020. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
A hármas arra utal hogy a rendőrség össze van fonódva a kormánnyal pedig ez nem igaz, a rendőrség független! A Magyar rendőrség aztán tuti nincs összefonódva a kormánnyal, dehogy is. Biztos hogy nem!
2020. ápr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Mást nem követtem figyelemmel, de Szél többször elmondta a videójában, hogy ki fogja fizetni a saját büntetését és a gyűjtés a jelenlévő többi emberért lesz és nem az ellenzéki képviselőkért. (Akik egyébként élhettek volna a mentelmi jogukkal.)


Szerintem a tüntetés rendben volt és a büntetésnek egyértelműen politikai okai vannak. Vagyis én még nem hallottam róla, hogy lakodalmas kocsisort büntettak volna belterületen történő indokolatlan zajkeltésért, pedig nálunk vidéken még mindig szokás a dudálás ilyenkor.

2020. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
A dudáló esküvőket érdekes módon nem büntették meg még soha. Meg az idegbajból dudálókat sem. Micsoda véééletlen, hogy most meg büntettek. Hmmm... gyanús... naggyon gyanúús...
2020. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#1: Azok a jobbikos/gárdás/betyársereges figurák voltak. (Tudod: ők ma a DK, meg az MSZP szövetségesei...) :)
2020. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Szépen haladunk visszafele a kommmunistás feljelentgetős korszakba.
2020. ápr. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
El akarják őket hallgattatni. Várható volt. Kim még ki is végeztetné, ha valaki tüntetne.
2020. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kim biztos hogy nem, max egy kis átnevelő tábor de kivégzés az biztos nem. Kim már nem olyan mint az apja, ő már liberális kommunista!
2020. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!